Bridelle Style Guide URBAN CHIC 1

by piątek, 26 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

URBAN CHIC

 

 

Styl uzupełniający

whimsical

 

Kolory przewodnie

róż / brudny koral / ciemny szmaragd / blady róż / musztarda

 

Kolory uzupełniające

złoto / żółty / amarant

 

Kwiaty

róża / dereń / peonia / storczyk / mak syberyjski

 

Pora roku

wiosna / lato

 

Inspiracje

szklarnia

welur

kolorowe szkło

 

 

 

1. Welurowe okładki to hit ostatniego sezonu w USA! Używa się ich głównie do oprawy przysiąg małżeńskich. Tak przygotowane przysięgi nie tylko wyglądają podczas ceremonii i na zdjęciach, ale są także piękną pamiątką.

2. Piętrowe torty o nieregularnej wysokości są bardzo ciekawe, a jeśli każde piętro ma inny odcień koloru przewodniego, to z bryły ciasta robi się prawdziwa rzeźba.

3. Ciemne obrusy wykonane z weluru lub atłasu, to genialny sposób na wprowadzenie koloru w realizacji ślubnej.

4. Nie bójcie się kolorów na stołach weselnych. Kolorowe talerze czy kieliszki będą pięknymi akcentami kolorystycznymi, jeśli nie możecie pozwolić sobie na widowiskowe dekoracje kwiatowe.

5. Oszałamiający pastelowy bukiet z różami, peoniami i klematisami jest kwintesencją późnowiosennych kompozycji. Przepiękne kolory, które przenikają się tworząc niezwykłą paletę.

6. Eleganckie pudełko na pierścionek zaręczynowy i obrączki to nie tylko praktyczny, ale i piękny detal!

 


zdjęcia: PINTEREST