Bridelle Style Guide ORGANIC 3

by środa, 21 kwietnia, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z czterech części i 200 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To czteroczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

ORGANIC

 

 

Styl uzupełniający

rustic

 

Kolory przewodnie

niebieski / zieleń / royal blue / biel / morela

 

Kolory uzupełniające

pudrowy róż / ecru / miedź

 

Kwiaty

róża / peonia / hortensja / eustoma / jaskier

 

Pora roku

wiosna / lato

 

Inspiracje

garden party

kaligrafia

DIY

 

 

 

1. Ulubiony zapach w towarzystwie pierścionka zaręczynowego, to obowiązkowy punkt na liście zdjęć, które powinny znaleźć się w reportażu z dnia ślubu.

2. Ręcznie kaligrafowane winietki na zielonych liściach, to kwintesencja stylu organic! Urocze winietki będą jednocześnie pamiątką dla gości.

3. Błękit królewski (zwany także royal blue) oraz zieleń to doskonały duet na organiczne śluby.

4. Florystyka w stylu organic skupiona jest na sezonowych roślinach i kwiatach. Bukiet powinien być luźny i lekki.

5. Kompozycje na weselnych stołach w stylu organic to przede wszystkim inspirowanie się naturą, dlatego najlepiej łączyć ogrodowe kwiaty z roślinami typu pnącza winorośli, bluszcze, paprocie i funkie.

6. Przepiękny plan stołów udekorowano girlandą z liści i ogrodowymi różami. Taką dekorację możecie wykonać samodzielnie.

 


zdjęcia: PINTEREST