Bridelle Style Guide PARISIENNE 1

by piątek, 21 maja, 2021 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

PARISIENNE

 

 

Styl uzupełniający

whmisical

 

Kolory przewodnie

róż / błękit / sienna / zgaszona zieleń / biel

 

Kolory uzupełniające

mauve / malina / mięta

 

Kwiaty

róża / eustoma / wax / klematis / passiflora

 

Pora roku

wiosna

 

Inspiracje

bohema

garden party

haute couture

 

 

 

1. Paryżanki słyną z nonszalanckiego stylu i eleganckiej lekkości. Bukiet ślubny w paryskim stylu to luźna kompozycja z sezonowych kwiatów, którą zamówicie w artystycznej kwiaciarni.

2. WOW! Kto nie chciałby powiedzieć TAK, w takiej scenerii? Choćby w deszczu!

3. Suknia z centralnym rozcięciem ponad kolana jest niezwykle seksowną propozycją dla panien młodych, które nie chcą eksponować całych nóg. Zamszowe botki to kwintesencja paryskiego stylu.

4. Pan młody w błękitach to fantastyczna propozycja na wiosenne śluby nie tylko w Paryżu.

5. Lekki bukiet z sezonowych kwiatów genialnie uzupełnił dziewczęcą stylizację panny młodej. Eustomy, klematisy i wax stworzyły niepowtarzalną kompozycję.

6. Ślubny świat oszalał na punkcie pięknie drukowanych i oprawianych indywidualnych przysiąg nowożeńców. To nie tylko piękny element stylizacji, ale także cudowna pamiątka!

 


zdjęcia: PINTEREST