Bridelle Style Guide PARISIENNE 2

by piątek, 21 maja, 2021 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

PARISIENNE

 

 

Styl uzupełniający

vintage

 

Kolory przewodnie

róż / brudny róż / baby blue / zgaszona biel / oliwkowa zieleń

 

Kolory uzupełniające

koral / ecru / wanilia

 

Kwiaty

róża / peonia / skabioza / gipsówka / wax

 

Pora roku

wiosna / lato

 

Inspiracje

lata 20.

wieża Eiffla

balet

 

 

 

1. Zaręczyny w stolicy Francji to marzenie wielu kobiet z całego świata. Warto przygotować się do nich, planując wcześniej niezbędne elementy, czyli kwiaty i oczywiście pierścionek w pięknym pudełeczku.

2. Papeteria ślubna z motywem wieży Eiffla to ponadczasowa propozycja na eleganckie śluby w stylu vintage.

3. Paryski styl to połączenie klasy i dziewczęcości. Koronkowe buty z delikatnymi kryształkami wiązane dookoła kostki, to idealna propozycja na ślub w stylu paryskim.

4. Paryski ślubne nie może odbyć się bez jednej rzeczy! Najbardziej kultowej francuskiej marki na świecie! Kilka kropli perfum Mademoiselle Chanel to must have!

5. Białe kwiaty i niewielki dodatek zieleni oddaje charakter eleganckiej Francji. Peonie to idealny wybór na ślub w stylu paryskim.

6. Wykorzystanie zastanych elementów dekoratorskich i architektonicznych w miejscu zaślubin i wesela to jeden z najprostszych sposobów na oszczędności na ślubie i weselu.

 


zdjęcia: PINTEREST