Bridelle Style Guide PARISIENNE 3

by piątek, 21 maja, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

PARISIENNE

 

 

Styl uzupełniający

fine art

 

Kolory przewodnie

róż / miedź / blady róż / wanilia / gołębia szarość

 

Kolory uzupełniające

złoto / koral / orzech

 

Kwiaty

róża / glorioza / eustoma / klematis / irys

 

Pora roku

wiosna / lato

 

Inspiracje

zamek nad Loarą

haute couture

antyki

 

 

 

1. Kultowe szpilki Christian Louboutin są kwintesencją paryskiego stylu. Białe szpilki z brokatowymi kryształami prezentują się obłędnie w eleganckiej stylizacji!

2. Oszałamiający bukiet z jasnoróżowych i  śmietankowych róż o różnorodnych pokrojach idealnie pasuje do paryskiej stylizacji. Narzutka z tiulu dodała pannie młodej niepowtarzalny urok.

3. Złote sztućce i pastelowe kwiaty fantastycznie komponują się z naturalnymi odcieniami lnu i bawełny. Wykorzystajcie te tkaniny na ślubnych stołach.

4. Prosty, biały tort ozdobiony świeżymi różami ogrodowymi i szarą wstążką to kwintesencja paryskiego szyku.

5. Osobiste przysięgi ślubne zawojowały świat! Są one cudowną pamiątką, dlatego warto zadbać o ich piękną oprawę.  Jedwabne wstążki w szarym kolorze idealnie je wykończą, a dodatkowo szarość perfekcyjnie komponuje się z różem.

6. Plenerowa uroczystość zaślubin może odbyć się przed obiektem weselnym, jeśli spełnia on wasze oczekiwania estetyczne. Jeśli budynek ma piękną architekturę nie potrzeba wiele dekoracji, aby nadać mu niepowtarzalny charakter.

 


zdjęcia: PINTEREST