Bridelle Style Guide ROMANTIC 3

by poniedziałek, 12 kwietnia, 2021 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

ROMANTIC

 

 

Styl uzupełniający

al fresco

 

Kolory przewodnie

pudrowy róż / rdza / mauve / brudna lawenda / mocca

 

Kolory uzupełniające

brzoskwinia / herbata / brąz

 

Kwiaty

róża / dalia / cynia / ciemiernik / lilia

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

Prowansja

slow food

naturalne materiały

 

 

 

1. Regionalne i domowe pyszności, to jeden z najważniejszych elementów na stołach weselnych w stylu romantic al freco. Wybierz lokalne sery, owoce z ekologicznych plantacji i domowe przetwory.

2. Niskie, ale rozłożyste kompozycje kwiatowe to świetny patent na podłużne i wąskie stoły weselne.

3. Róż i fiolety w przydymionych odcieniach idealnie komponują się z naturalną kolorystyką ślubu w stylu romantyczne al freco.

4. Romantyczny bukiet z dodatkiem liści sprawdzi się doskonale w aranżacji al fresco i nada kompozycji przestrzenny charakter.

5. Różne odcienie różu pięknie uzupełniają się, co warto wykorzystać tworząc różne elementy papeterii ślubnej, np. zaproszenia, koperty z wyklejką, karty RSVP, winietki, karty menu czy plan stołów.

6. Krzesła są bardzo ważnym elementem wyposażenia sali weselnej i od ich stylu może zależeć nadanie charakteru całej aranżacji.

 


zdjęcia: PINTEREST