Bridelle Style Guide ROMANTIC 4

by poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

ROMANTIC

 

 

Styl uzupełniający

fine art

 

Kolory przewodnie

brudny róż / mandarynka / żółć / biel / wanilia

 

Kolory uzupełniające

róż / ecru / royal blue

 

Kwiaty

róża / jaskier / konwalia / ostróżka / ciemiernik

 

Pora roku

wiosna / lato / zima

 

Inspiracje

Wielka Brytania

stare pocztówki

tajemniczy ogród

 

 

 

1. Zjawiskowa aranżacja z kwiatów w stylu romantic fine art bazuje głównie na jasnych i lekkich odmianach kwiatów ogrodowych. Szczególnie sprawdzą się angielskie odmiany róż, delikatne i pełne wdzięku ostróżki, ogrodowe peonie, dalie czy hortensje.

2. Paleta kolorów w tej stylizacji zachwyca świeżością, a jednocześnie nostalgią. Żywe odcienie mandarynki i moreli, przenikają się z pudrowymi różami tworząc przepiękną paletę barw.

3. Delikatna suknia z dekoltem w szpic wysmukla i wydłuża szyję. Długie i szerokie rękawy podkreślają romantyczny styl.

4. Koronkowe buty z wiązaniem dookoła kostki to must have każdej romantycznej panny młodej.

5. Stare pocztówki to cudowna podróż w przeszłość. Warto je wykorzystać do stworzenia pamiątkowych prezentów dla gości.

6. Tort weselny ozdobiony świeżymi kwiatami zachwyca przestrzennością i kolorystyką!

 


zdjęcia: PINTEREST