Bridelle Style Guide ROMANTIC 5

by poniedziałek, 12 kwietnia, 2021 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

ROMANTIC

 

 

Styl uzupełniający

organic

 

Kolory przewodnie

pudrowy róż / pastelowy róż / szarość / malina / ecru

 

Kolory uzupełniające

biel / rdza / pistacja

 

Kwiaty

róża / lewkonia / naparstnica / ostróżka / klematis

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

Toskania

angielskie tkaniny

printy

 

 

 

1. Romantyczna papeteria nie musi być pełna ozdobnych zawijasów! Prosta czcionka sprawdzi się równie dobrze, jeśli będzie konsekwentnie zastosowana we wszystkich elementach papierniczych.

2. Prosta konstrukcja z brzozowych gałęzi i zwisające z niej kompozycje będą piękną ozdobą aranżacji w stylu romantic organic.

3. Naturalny makijaż to jeden z najważniejszych elementów wizażu panny młodej. Podkreślone naturalnymi kolorami oczy to zawsze dobry pomysł!

4. Niskie kompozycje na stole i świece, które optycznie wydłużają aranżację są prostym sposobem na dodanie aranżacji trójwymiarowości.

5. Druhny w różnorodnych kolorystycznie sukienkach, ale o zbliżonym fasonie będą prezentować się znacznie ciekawiej, niż gdyby wszystkie były w jednakowych kreacjach.

6. Ręcznie malowane jadalnymi farbami torty to hit ostatnich sezonów!

 


zdjęcia: PINTEREST