Bridelle Style Guide TROPICANA 1

by wtorek, 13 kwietnia, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

TROPICANA

 

 

Styl uzupełniający

rustic

 

Kolory przewodnie

zieleń / srebro / błękit / lawenda / brzoskwinia

 

Kolory uzupełniające

brąz / róż / mauve

 

Kwiaty

protea / róża / tawułka / peonia / hortensja

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

garden party

pastele

naturalne materiały

 

 

 

1. Zieleń jest obowiązkowym elementem stylistyki tropicana. Delikatna zieleń sukulentów na papeterii ślubnej w połączeniu z intensywną zielenią liści palmowych dała niesamowity efekt.

2. Wbrew pozorom, pastele równie dobrze sprawdzają się w stylistyce tropikalnej, co intensywne barwy. Pastelowe sukienki druhen były przeciwwagą dla egzotycznych kwiatów i intensywnej zieleni.

3. Protea to królowa egzotycznych kompozycji kwiatowych! Ten niezwykły afrykański kwiat zachwyca strukturą i kolorami.

4. Eleganckie buty z kryształami sprawdzą się w każdym typie stylizacji, także tej tropikalnej. Spójny wybór elementów dekoracyjnych polega na umiejętnym mieszaniu różnych elementów.

5. Chcesz nadać aranżacji w stylu rustykalnym, tropikalny charakter? Użyj intensywnie zielonych liści! Eukaliptus, monstera czy palma to idealne propozycje!

6. Połączenie rustykalnych tabliczek z zielonymi girlandami wygląda niezwykle urokliwie.

 


zdjęcia: PINTEREST