Bridelle Style Guide RUSTIC 2

by piątek, 19 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

RUSTIC

 

 

Styl uzupełniający

glamour

 

Kolory przewodnie

róż / wanilia / morela / mandarynka / amarant

 

Kolory uzupełniające

złoto / szarość / rattan

 

Kwiaty

róża / dalia / skabioza / kosmos / peonia

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

różany ogród

Hampton

akwarele

 

 

 

1. Asymetryczna girlanda z kwiatów na białym torcie prezentuje się szalenie efektownie! Centralnym punktem aranżacji jest biała róża, którą uzupełniono morelowymi i różowymi kwiatami oraz intensywnie zielonymi liśćmi ruskusa.

2. Tablica z jej i jego ulubionymi drinkami oraz portretem ukochanego psa została namalowana na indywidualne zamówienie. Tego typu personalizowane dodatki tworzą charakter ślubu. Pomysł na serwowanie ulubionych drinków Nowożeńców to bardzo modny trend w USA.

3. Koniecznie zaproście do sesji ślubnej ukochanego czworonoga! Jeśli tylko pies nie boi się ludzi, hałasu i chaosu, zabierzcie go na wesele w plenerze. Jeśli zwierzak jest bardziej bojaźliwy, to sesja poślubna tylko w jego towarzystwie będzie doskonałą alternatywą.

4. Szarość to idealny neutralny kolor, który podbija inne barwy, zwłaszcza pastele, dlatego warto go włączyć do palety kolorystycznej. Szare akcenty w papeterii podkreśliły kwiatowe grafiki.

5. Wielogatunkowy, wakacyjny bukiet stworzono na bazie trzech kolorów – bieli, odcieni różu i żółtego. Taka mieszanka kolorów jest niesamowicie energetyczna!

6. Naturalne materiały – drewno, bambus, rattan to doskonała baza do pastelowej aranżacji.

 


zdjęcia: PINTEREST