Bridelle Style Guide RUSTIC 4

by piątek, 19 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

RUSTIC

 

 

Styl uzupełniający

village villa

 

Kolory przewodnie

brudny róż / ciemna zieleń / zgaszona zieleń / biel / mauve

 

Kolory uzupełniające

srebro / czerń / mocca

 

Kwiaty

róża / jaskier / eustoma / dalia / skabioza

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

Toskania

garden party

antyki

 

 

 

1. Białe, klasyczne czółenka to propozycja dla tradycjonalistek, które wierzą w ślubne przesądy 🙂 Jeśli nie chcesz butów z odkrytymi palcami i/lub piętą wybierz model o asymetrycznej linii, aby buty podkreślały podbicie.

2. Małe druhenki to zawsze uroczy widok na ślubach. Najpiękniej małe dziewczynki wyglądają w tiulowych spódniczkach!

3. Przyjęcie pod gołym niebem to świetna opcja. Należy zadbać o odpowiednie oświetlenie – sznury żarówek będą wyglądać zjawiskowo po zmroku!

4. Tort weselny ozdobiony gałązkami ciemnozielonego ruskusa to klasyczna propozycja w stylu village villa.

5. Wybierając obiekt na wesele, zwróćcie uwagę na jego otoczenie oraz elewację. Jeśli zdecydujecie się na przyjęcie pod gołym niebem, to będą to istotne elementy scenografii wesela.

6. Klasyczna papeteria z piękną czcionką wyróżniającą imiona i nazwiska Nowożeńców to idealna propozycja na rustykalny ślub.

 


zdjęcia: PINTEREST

rustykalny styl wesele