Bridelle Style Guide SECRET GARDEN 1

by poniedziałek, 24 maja, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

SECRET GARDEN

 

 

Styl uzupełniający

whimsical

 

Kolory przewodnie

lawenda / błękit / zgaszona zieleń / royal blue / bordo

 

Kolory uzupełniające

mauve / biel / blady róż

 

Kwiaty

róża / lilak / ostróżka / gardenia / jaskier

 

Pora roku

wiosna / lato

 

Inspiracje

retro

Prowansja

antyki

 

 

 

1. Wesele w stylu garden party to doskonała okazja, aby wykorzystać w aranżacji ogrodowe, żeliwne meble. Takie elementy aranżacji sprawdzą się doskonale w czasie wykonywania mini sesji zdjęciowej w dniu ślubu.

2. Papeteria w stylu garden party powinna być stylistycznie lekka. Doskonale sprawdzą się wszelkie akwarelowe motywy oraz kaligrafia.

3. Stylizacja na ślub w stylu sekretnego ogrodu powinna być romantyczna, dziewczęca i nawiązująca do angielskiej stylistyki rodem z XIX wieku. Suknia z tiulową spódnicą to idealny wybór.

4. Kompozycje na weselne stoły w stylu garden party to kwintesencja bogactwa angielskich ogrodów. Pnące róże, peonie, ostróżki i inne ogrodowe rośliny to must have!

5. Na romantycznych stołach nie może zabraknąć smukłych, kolorowych świec i naturalnych tkanin. Te elementy razem z kwiatami nadadzą stołom pożądany wygląd.

6. W trakcie przygotowań, nie zapomnijcie, aby fotograf uwiecznił na zdjęciach dodatki z Waszej stylizacji – biżuterię, ozdoby do włosów, pierścionek zaręczynowy, obrączki, kosmetyki i perfumy. To będzie miła pamiątka po latach.

 


zdjęcia: PINTEREST