Bridelle Style Guide SECRET GARDEN 10

by środa, 7 lipca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

SECRET GARDEN

 

 

Styl uzupełniający

tuscany

 

Kolory przewodnie

morela / biel / royal blue / brudny róż / żółty

 

Kolory uzupełniające

stare złoto / brudna wanilia / tobacco

 

Kwiaty

róża / peonia / jaskier / dereń / ostróżka

 

Pora roku

wiosna / lato

 

Inspiracje

Toskania

owoce sezonowe

Rozważna i Romantyczna

 

 

 

1. Papeteria ślubna to nie tylko papier, ale także różnorodne dodatki. Najpopularniejszym i najbardziej wdzięcznym są wstążki. Można nimi przewiązać zaproszenia lub koperty, jeśli zaproszenia będą wręczane osobiście.

2. Romantyczny stół weselny w stylu garden party nie może się obejść bez owoców! Żółte winogrona i gruszki przepięknie komponowały się z gołębiobłękitnym obrusem i pastelowymi kwiatami.

3. Kolorowe marynarki są hitem w męskiej modzie ślubnej! Welurowa lub aksamitna marynarka w kolorze tobacco przepięknie pasowała do nobliwej stylistyki tuscany.

4. Obrus w kolorze błękitu królewskiego to ponadczasowy dodatek do aranżacji stołów na przyjęciach plenerowych. Ten odcień pasuje do praktycznie każdego typu aranżacji blatów.

5. Romantyczny bukiet w ogrodowym stylu to nie tylko kwiaty, ale także duża ilość zielni. Doskonale sprawdzą się gałęzie oliwki, oliwnika lub eukaliptusa.

6. W stylizacji secret garden, która nawiązuje do XIX wieku nie może zabraknąć antycznej torebki oraz biżuterii. Takie perełki to unikaty, których szukać należy na targach staroci, aukcjach online lub… babcinych strychach i szkatułach z precjozami.

 


zdjęcia: PINTEREST