Bridelle Style Guide TROPICANA 6

by czwartek, 8 lipca, 2021 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

TROPICANA

 

 

Styl uzupełniający

beach

 

Kolory przewodnie

zieleń / ciemna zieleń / brąz / mocca / biel

 

Kolory uzupełniające

musztarda / stare złoto / wanilia

 

Kwiaty

storczyk / bugenwilla / hortensja / glorioza / protea

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

Hawaje

garden party

egzotyczne liście

 

 

 

1. Mini plener w dniu ślubu to obowiązkowy punkt, jeśli wasz ślub i wesele odbywają się w przepięknym otoczeniu. Warto je wykorzystać i wykonać krótką sesję zdjęciową, jak ta piękna sesja w Portugalii na plaży.

2. Na drewnianych blatach nie musicie kłaść obrusów, jeśli kolor i struktura drewna wpisują się w stylistykę przyjęcia weselnego. Na tle naturalnego odcienia drewna można przepięknie wyeksponować kompozycje kwiatowe oraz białą zastawę stołową.

3. Papeteria na ślub w stylu tropicana najczęściej jest ozdobiona egzotycznym motywem. Zielone liście bananowców to idealne tło dla zaproszeń ślubnych!

4. Detale mają znaczenie! Wyplatane podkładki pod talerze genialnie komponowały się z tropikalną stylizacją.

5. Bukiet ślubny w stylu tropicana nie może obejść się bez egzotycznej, ciemnej i soczystej zieleni liści monstery!

6. Odpowiednio dobrane krzesła do stołów weselnych i stylizacji przyjęcia są dodatkową, ogromną dekoracją.

 


zdjęcia: PINTEREST