Bridelle Style Guide SHABBY CHIC 9

by piątek, 16 lipca, 2021


 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

SHABBY CHIC

 

 

Styl uzupełniający

rustic

 

Kolory przewodnie

brudny róż / kremowy / herbata / ciemna zieleń / morela

 

Kolory uzupełniające

różowy / szary / biel

 

Kwiaty

róża / peonia / ostróżka / hortensja / dalia

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

porcelana

koronka

francuski ogród

 

 

 

1. Girlanda z kwiatów i liści to ponadczasowa dekoracja na wąskie stoły. Pięknie upleciona girlanda wraz ze świecami jest najbardziej klasyczną i widowiskową propozycją na wesele w stylu rustykalnego shabby chic.

2. Kompozycja kwiatowa ustawiona przy krótszym boku stołu to propozycja na ozdobienie stołu nowożeńców. Dzięki temu zabiegowi, stół z każdej strony będzie prezentować się niezwykle widowiskowo.

3. Pergola ozdobiona kwiatami i zieleniną zachwyca! Marzysz o romantycznej oprawie ślubu? Zainwestuj w pergolę! Będzie ona niepowtarzalnym i niezapomnianym elementem stylizacji miejsca zaślubin w plenerze.

4. Kaligrafowane winietki lub wydrukowane czcionką przypominającą ręczne pismo są najpiękniejszą ozdobą stołu oraz uroczym upominkiem dla gości. Pamiętaj, aby twój fotograf ślubny sfotografował wszystkie te piękne detale.

5. Bukiet z różnych gatunków róż w stonowanych kolorach zaspokoi marzenia każdej romantycznej panny młodej. Połączenie kremowych, pudrowych, rdzawych kwiatów dało niesamowicie stylowy i nobliwy efekt!

6. Jeśli floryście zostaną kwiaty lub liście z dekorowania aranżacji i kompozycji, to połóżcie je przy nakryciach, a zyskacie uroczą dekorację.

 


zdjęcia: PINTEREST

sesja poślubna Warszawa