Bridelle Style Guide TROPICANA 9

by czwartek, 8 lipca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

TROPICANA

 

 

Styl uzupełniający

greenery

 

Kolory przewodnie

zieleń / ciemna zieleń / biel / złoto / blady róż

 

Kolory uzupełniające

stare złoto / sienna / gołębi szary

 

Kwiaty

róża / peonia / hortensja / ostróżka / storczyk

 

Pora roku

wiosna / lato / zima

 

Inspiracje

szklane lampiony

pagody

podróże

 

 

 

1. Stoły ustawione w kwadrat, z parkietem po środku, to świetny patent na kameralne wesela w plenerze. Dzięki temu można uzyskać przytulny i intymny klimat.

2. Girlanda z kwiatów i liści ułożona po środku stołu piękne dekoruje i nie przeszkadza gościom siedzącym naprzeciwko w swobodnej rozmowie. Aby obniżyć koszt jej wykonania użyjcie jako zielonego podkładu rodzimych gatunków liści, które ozdobicie większymi i egzotycznymi roślinami.

3. Jeśli wasze wesele jest międzynarodowe, to miłym akcentem będzie drogowskaz z miastami, z których przybyli wasi goście.

4. Stolik z księgą gości oraz zdjęciami nieżyjących członków rodziny, to piękny i symboliczny gest!

5. Tłem do pięknych zdjęć w dniu ślubu może być wszystko! Ocean i niebo nie potrzebują innych dekoracji.

6. Szklane i geometryczne lampiony tworzą po zmroku niesamowity efekt!

 


zdjęcia: PINTEREST

1 odpowiedź
  • Marcin
    25 czerwca, 2021

    Świetny blog. Artykuły czytelne i przyjazne dla oka.