Bridelle Style Guide TROPICANA 3

by wtorek, 13 kwietnia, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

TROPICANA

 

 

Styl uzupełniający

organic

 

Kolory przewodnie

soczysta zieleń / granat / orzech / antracyt / ecru

 

Kolory uzupełniające

stare złoto / miedź / biel

 

Kwiaty

anturium / storczyk / tuberoza / ciemiernik / amarylis

 

Pora roku

wiosna / zima

 

Inspiracje

industrial

tropikalne liście

nowoczesne naczynia

 

 

 

1. Styl tropicana to przede wszystkim egzotyczna zieleń w różnorodnych odmianach. Zielone liście i szmaragdowy obrus nadały aranżacji organiczny charakter.

2. Delikatny makijaż w stylu tropikalnym jest przeciwwagą dla intensywnej kolorystyki aranżacji.

3. Dodatek ciepłego odcienia brązu do aranżacji tropicana nadał jej naturalny styl. Piękny kolor orzecha włoskiego to kwintesencja stylu organic.

4. Tropikalny bukiet z przewagą liści wygląda niezwykle lekko. Warto połączyć różne odmiany liści, o różnych kształtach i kolorach.

5. Papeteria ślubna z elementami botanicznymi to idealna propozycja na śluby tropicana.

6. Połączenie zieleni liści z ciemnozielonymi świecami nada kompozycjom dodatkowy wymiar po zmroku, kiedy blask świec wydobędzie strukturę liści.

 


zdjęcia: PINTEREST