Bridelle Style Guide TROPICANA 7

by czwartek, 8 lipca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

TROPICANA

 

 

Styl uzupełniający

boho

 

Kolory przewodnie

amarant / ciemna zieleń / granat / biel / złoto

 

Kolory uzupełniające

różowy / miedź / brąz

 

Kwiaty

róża / peonia / anturium / storczyk / glorioza

 

Pora roku

lato / jesień / zima

 

Inspiracje

flamingi

lata 70.

egzotyczne liście

 

 

 

1. Masz poczucie humoru i nie boisz się odważnych pomysłów? Flamingi są doskonałym elementem dekoracyjnym na weselu w stylu tropicana Miami! Są nie tylko elementem kolorystycznym, ale i humorystycznym!

2. Tropicana w stylu boho to skórzane kanapy, pufy, wzorzyste dywany i miedziane świeczniki! Pełen eklektyzm! I oczywiście mnóstwo roślin egzotycznych, także w doniczkach!

3. Kultowy, wyplatany fotel paw, to obowiązkowy element stylizacji wesela w stylu boho tropicana! Sprawdzi się idealnie w kąciku wypoczynkowym lub jako gadżet w fotobudce.

4. Anturium to nieco zapomniany kwiat, który na szczęście powraca do ślubnej florystyki. Jego piękny kształt genialnie podkreśla tropikalną stylistykę. Anturium dostępne jest w wielu odcieniach od bieli, przez róż, fiolet, czerwień, aż po soczystą zieleń.

5. Kwadratowy tort ozdobiony liśćmi prezentuje się szalenie urokliwie w towarzystwie egzotycznej zieleni.

6. Papeteria ślubna w stylu tropicana to zieleń, motywy egzotycznych kwiatów i liści. Z tymi elementami najlepiej komponuje się druk w kolorze złota, starego złota lub różowego złota.

 


zdjęcia: PINTEREST