Bridelle Style Guide TROPICANA 8

by czwartek, 8 lipca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

TROPICANA

 

 

Styl uzupełniający

classic

 

Kolory przewodnie

morela / biel / beż / stare złoto / brąz

 

Kolory uzupełniające

granat / sienna / royal blue

 

Kwiaty

róża / hortensja / eustoma / ostróżka / jaskier

 

Pora roku

wiosna / lato / jesień / zima

 

Inspiracje

Hampton

muszle i rozgwiazdy

drewno

 

 

 

1. Styl tropikalny to nie tylko soczysta zieleń! Beach tropicana to brązy, beże i biel! Muszle i rozgwiazdy w naturalnych kolorach są niezbędnym elementem aranżacji w tej stylistyce.

2. Ciężkie drewniane stoły to niezbędne wyposażenie na weselu, które odbywa się na plaży. Piękny kolor drewna stołów i krzeseł idealnie podkreślił plażową stylistykę wesela.

3. Papeteria weselna z motywem palm, wcale nie musi być zielona! Kontur drzewa w odcieniach brązu i beżu, z dodatkiem bladego błękitu morskiego dodał uroku kompletowi papeterii.

4. Na ślubie w stylu beach tropicana nie może zabraknąć drewnianych latarni ze świecami. Tworzą one niesamowity klimat, także w ciągu dnia, a po zmroku są elementem absolutnie niezbędnym.

5. Białe kwiaty, matowa, ciemna zieleń liści oraz trawy w odcieniach beżu to przepis na idealny bukiet ślubny w stylu plażowym.

6. Na stołach weselnych, obok pięknej zastawy, papeterii i kwiatów nie może zabraknąć świec. Im więcej, tym lepiej! Tu nie obowiązuje minimalizm!

 


zdjęcia: PINTEREST