Bridelle Style Guide TUSCANY 4

by czwartek, 22 kwietnia, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

TUSCANY

 

 

Styl uzupełniający

whimsical

 

Kolory przewodnie

szałwia / szarość / zieleń / złoto / mocca

 

Kolory uzupełniające

 żółć / royal blue / blada lawenda

 

Kwiaty

róża / ostróżka / peonia / mieczyk / groszek pachnący

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

Rzymskie Wakacje

stara biżuteria

kaligrafia

 

 

 

1. Kolor szałwiowy jest jednym z najpiękniejszych odcieni zieleni, który idealnie współgra z kolorem liści oliwki i jest idealny na przyjęcia w stylu tuscany.

2. Panna młoda w toskańskiej stylizacji zachwyca lekkością i eterycznością. Błękitna suknia ślubna doskonale wpisuje się w ten trend.

3. Tort w kolorze limonkowym udekorowany gałązkami oliwnymi i owocami figowymi doskonale prezentuje się na tle niebieskiego obrusa.

4. Czym do ślubu w stylu tuscany? Oczywiście kultową Vespą!

5. Złota biżuteria i opaska idealnie współgrają ze stylizacją w stylu północnowłoskim.

6. Styl toskański bazuje w dużej mierze na naturalnych materiałach. Drewniane stoły, krzesła i świeczniki są obowiązkowym elementem.

 


zdjęcia: PINTEREST