Bridelle Style Guide URBAN CHIC 2

by piątek, 26 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

URBAN CHIC

 

 

Styl uzupełniający

tropicana

 

Kolory przewodnie

róż / jasna zieleń / koral / szmaragd / fuksja

 

Kolory uzupełniające

ciemna zieleń / miedź / blady róż

 

Kwiaty

protea / banksja / róża / tulipan / anemon

 

Pora roku

wiosna / lato / zima

 

Inspiracje

starocie

Nowy Jork

tropikalne liście

 

 

 

1. Ślub w stylu urban chic musi błyszczeć! Cudne szpilki w kolorze ciepłego złota idealnie pasują do stylizacji tropicana.

2. Królową tropikalnych bukietów jest bez wątpienia protea. Ta afrykańska roślina szturmem zdobyła serca panien młodych na całym świecie! Jest idealna do wakacyjnych bukietów i doskonale łączy się z innymi kwiatami.

3. Szukasz niebanalnego pomysłu na wyeksponowanie słodkości? Wózek z blatem to super pomysł! Dekoracja z palmowych liści podkreśliła tropikalny charakter uroczystości.

4. Prosty, biały tort zyskał zupełnie nowy wymiar dzięki dekoracji kwiatowej i palmowym liściom.

5. Błyszcz jak gwiazda! Nie obawiaj się błyskotek – opasek, biżuterii i naszyć na sukni ślubnej. To jest Twój dzień, w którym jesteś gwiazdą!

6. Ciemnozielone serwetki na stołach weselnych to dominujący akcent kolorystyczny, który jest przeniesieniem barwy tropikalnych liści. Kolorowe tkaniny czy talerze lub szkło to najprostszy sposób na wprowadzenie dużych płaszczyzn koloru.

 


zdjęcia: PINTEREST