Bridelle Style Guide URBAN CHIC 3

by piątek, 26 marca, 2021 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

URBAN CHIC

 

 

Styl uzupełniający

classic

 

Kolory przewodnie

róż / miedź / stare złoto / ciemna zieleń / biel

 

Kolory uzupełniające

złoto / ecru / wanilia

 

Kwiaty

róża / peonia / klematis / eustoma / jaskier

 

Pora roku

lato / zima

 

Inspiracje

stare świeczniki

art deco

kwietna obręcz

 

 

 

1. Stare lub stylizowane miedziane świeczniki to must have na eleganckich stołach weselnych. Styl urban chic to połączenie ponadczasowej klasyki z nowoczesnym sznytem, dlatego warto zastosować w aranżacjach kilka klasycznych elementów.

2. Te buty to jeden z przedmiotów pożądania wielu panien młodych na całym świecie! Tak oryginalne buty będą świetnym kontrastem dla eleganckiej sukni ślubnej. Idealnie pasować będzie do nich ozdobna broszka z motylem od Apart.

3. Gigantyczne obręcze ozdobione liśćmi i kwiatami podbiły branżę ślubną. Symboliczny kształt i zjawiskowe dekoracje są gwarancją niezapomnianej aranżacji miejsca zaślubin.

4. Wycinane laserowo w drewnie lub akrylu winietki będą nie tylko piękną dekoracją, ale także miłą pamiątką dla gości.

5. Klasyczny biały bukiet to jeden z najlepszych wyborów na eleganckie przyjęcie w stylu urban chic.

6. Białe kompozycje kwiatowe na klasycznych stołach weselnych będą idealnie komponować się ze złotymi i miedzianymi dodatkami. 100% stylu!

 


zdjęcia: PINTEREST