Bridelle Style Guide URBAN CHIC 4

by piątek, 26 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

URBAN CHIC

 

 

Styl uzupełniający

new york city

 

Kolory przewodnie

róż / brudny róż / brudny żółty / mandarynka / wanilia

 

Kolory uzupełniające

blady róż / morela / szarość

 

Kwiaty

róża / storczyk / jaskier / mak syberyjski / goździk

 

Pora roku

wiosna / lato / jesień / zima

 

Inspiracje

nowoczesne meble

barok

Nowy Jork

 

 

 

1. Dekoracja miejsca zaślubin jest niezwykle istotna, bo to w tym miejscu złożycie sobie przysięgę. Warto zadbać, aby aranżacja była spektakularna! Przepiękne kompozycje kwiatowe robią ogromne wrażenie!

2. Kolorowe obrusy, świece i kwiaty powinny tworzyć spójną całość. W aranżacji urban chic świetnie sprawdzi się zasada przenikania kolorów. Kolor obrusów i serwetek jest powielony w kompozycji kwiatowej oraz świecach. Różne odcienie nadają żywy charakter.

3. Stylowa panna młoda, która wybrała urban chic na motyw przewodni swojego ślubu, wie że dodatki mają ogromne znacznie. Oryginalne buty w srebrzystoszarym kolorze genialnie uzupełniły stylizację ślubną.

4. Klasyczna papeteria ślubna na ślub w stylu miejskiego szyku musi być prosta, wyrafinowana i wykonana z najlepszej jakości materiałów.

5. Rozłożysty bukiet z różnych gatunków kwiatów to ponadczasowa klasyka, której nowoczesna forma wygląda zjawiskowo! Do wydłużenia kompozycji użyto mięsistych i elastycznych gałązek z białymi storczykami.

6. Krzesła są bardzo ważne w aranżacji przestrzeni weselnej. Mogą być one dodatkową dekoracją całej scenografii. Sprawdź przed weselem nie tylko wygląd i stan techniczny krzeseł, ale także wygodę!

 


zdjęcia: PINTEREST