Bridelle Style Guide URBAN CHIC 5

by piątek, 26 marca, 2021 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

URBAN CHIC

 

 

Styl uzupełniający

romantic

 

Kolory przewodnie

róż / koral / zgaszona zieleń / morela / mauve

 

Kolory uzupełniające

pudrowy róż / brzoskwinia / szampan

 

Kwiaty

róża / peonia / hortensja / dalia / jaskier

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

dachy wieżowców

kaligrafia

kolorowe szkło

 

 

 

1. Spektakularne dekoracje na ogromnych obręczach to hit! Są niezwykle efektowne, symboliczne (obrączki), pięknie prezentują się na zdjęciach. Taka obręcz to duży wydatek, dlatego warto przenieść ją po ceremonii na salę weselną i wykorzystać jako tło za stołem Pary Młodej lub jako ściankę do pamiątkowych zdjęć.

2. Małe torty to ciekawa alternatywa dla jednego tortu. Możecie zamówić kilka małych tortów, ale o różnych smakach. Dzięki temu większość gości znajdzie swój ulubiony!

3. Ręcznie kaligrafowane wyznania miłości lub ulubione cytaty to urocza dekoracja miejsca zaślubin, słodkiego stołu lub tła za stołem nowożeńców.

4. Kolorowe szkło pięknie podkreśla klasyczną aranżację stołów weselnych. Niska, ale gęsta kompozycja kwiatowa to idealny pomysł na wąskie stoły.

5. Romantyczne bukiety w stylistyce urban chic to przede wszystkim pastelowe kolory. Ciekawą opcją są zwiewne sukienki druhen w najmodniejszej obecnie stylistyce bieliźniarskiej.

6. Złote krzesła to ponadczasowa klasyka, idealna na ślub i wesele w stylu miejskiego szyku. Złote meble pasują do każdego koloru, od jasnych pasteli, przez kolory ziemi, aż po intensywne i głębokie odcienie granatu, szmaragdu i bordo.

 


zdjęcia: PINTEREST