Bridelle Style Guide URBAN JUNGLE 1

by czwartek, 27 maja, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

URBAN JUNGLE

 

 

Styl uzupełniający

whimsical

 

Kolory przewodnie

amarant / orange / żółty / fuksja / fiolet

 

Kolory uzupełniające

czerwień / mandarynka / róż

 

Kwiaty

róża / anemon / szachownica / peonia / perukowiec

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

owoce tropikalne

kaktusy

Meksyk

 

 

 

1. Szalona feeria intensywnych kolorów to idealny pomysł na miejskie wesele w stylu tropikalnym! Połączenie kolorów – różowego, amarantowego, żółtego i mandarynkowego jest jednym z najpiękniejszych i energetycznych i w stylistyce urban jungle sprawdzi się idealnie!

2. Karminowe szpilki to piękny akcent kolorystyczny w nowoczesnej, miejskiej stylizacji. Głęboki odcień czerwieni doskonale komponuje się z ecru.

3. Tropikalny tort ozdobiony egzotycznymi owocami i intensywnie kolorowymi kwiatami prezentuje się obłędnie!

4. Papeteria w stylu urban jungle nie musi być w jednym kolorze! Wykorzystaj wszystkie kolory z palety barw ślubu do stworzenia radosnego i energetycznego kompletu papeterii.

5. Chcesz się wyróżnić? Dodaj kolorową biżuterię do swojej stylizacji! Obok karminowych szpilek z punktu 2. w stylizacji użyto amarantowe kolczyki, które podkreśliły zadziorną stylizację.

6. Intensywne kolory kwiatów zdecydowały o charakterze całej aranżacji. Amarantowe peonie, fioletowe róże, czerwone anemony, pomarańczowa szachownica, żółty perukowiec i inne gatunki kwiatów stworzyły obłędną kompozycję. Dodatek owoców podkreślił tropikalny charakter.

 


zdjęcia: PINTEREST