Bridelle Style Guide URBAN JUNGLE 2

by czwartek, 27 maja, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

URBAN JUNGLE

 

 

Styl uzupełniający

tropicana

 

Kolory przewodnie

soczysta zieleń / biel / nude / stare złoto / żółty

 

Kolory uzupełniające

złoto / miedź / mocca

 

Kwiaty

storczyk / mieczyk / strelicja / tuberoza / ostróżka

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

dżungla

Maroko

naturalne materiały

 

 

 

1. Stylizacja urban jungle to przede wszystkim wyrafinowana elegancja i ponadczasowa klasa. Sukienka z koronki obszyta kryształami doskonale wpisuje się w ten trend.

2. Na miejskim przyjęciu w stylu tropicana nie może zabraknąć orzeźwiających napojów. Lemoniada podana w pięknych kieliszkach i wyeksponowana na monstrualnych liściach monstery wygląda bardzo stylowo.

3. W zielonej aranżacji urban jungle, dodatek żółtego koloru pod postacią kwiatów strelicji nadaje aranżacji świeżości. Niezwykły kształt kwiatów to dodatkowy tropikalny akcent.

4. Papeteria z motywem drzew i liści palmowych to must have na ślub w stylu urban jungle!

5. Wyplatane podkładki pod talerze doskonale sprawdzą się na stołach weselnych i będą pięknym tropikalnym akcentem.

6. Zielony bukiet urban jungle z białymi mieczykami i storczykami podkreślił elegancką kreację. Niezwykła roślina w bukiecie – oplątwa (air plant) nadała kompozycji niezwykły kształt.

 


zdjęcia: PINTEREST