Bridelle Style Guide URBAN JUNGLE 3

by czwartek, 27 maja, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

URBAN JUNGLE

 

 

Styl uzupełniający

modern

 

Kolory przewodnie

soczysta zieleń / biel / różowe złoto / złoto / pudrowy róż

 

Kolory uzupełniające

szarość / brokatowe srebro / mauve

 

Kwiaty

storczyk / peonia / tuberoza / glorioza / protea

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

loft

Nowy Jork

liście monstery

 

 

 

1. Papeteria ślubna w stylu urban jungle może być wyrafinowana i nowoczesna. Intensywna zieleń, motyw liści palmowych i monstery oraz złota ramka, czcionka i kaligrafia doskonale sprawdziły się w modernistycznej stylistyce.

2. Połączenie zieleni liści i złotych dodatków – świeczników, świec i wazonów tworzy przepiękną aranżację w stylu modern urban jungle.

3. Jasna stylizacja pana młodego świetnie komponuje się z intensywną zielenią aranżacji.

4. Ślub w surowej przestrzeni to idealne miejsce na ceremonię urban jungle. Białe krzesła wzmacniają efekt świeżości.

5. Dodaj pastelowe odcienie szarości, mokki i różu do stylizacji modern urban jungle. Dzięki temu stylizacja nie będzie nudna i monotonna.

6. Z ogromnych liści monstery można stworzyć obłędne aranżacje przestrzenne. Dodatek pozłacanych liści oraz białych kwiatów dopełni przepiękne aranżacje miejsca zaślubin, stołów czy drink barów.

 


zdjęcia: PINTEREST