Bridelle Style Guide URBAN JUNGLE 4

by czwartek, 27 maja, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

URBAN JUNGLE

 

 

Styl uzupełniający

beach

 

Kolory przewodnie

róż / żółty / mandarynka / zieleń / brąz

 

Kolory uzupełniające

kokosowa biel / ciemna zieleń / mocca

 

Kwiaty

hibiskus / peonia / jaskier / róża / storczyk

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

ananasy i kokosy

Hawaje

plaża

 

 

 

1. Marzysz o hawajskim weselu w mieście? To nie będzie trudne do zrealizowania! Przezroczyste butelki z dużą ilością zielonych liści to podstawa stworzenia plażowej aranżacji w stylu hawajskiej plaży.

2. Przepołowione orzechy kokosa to must have na stołach urban jungle! Ich piękny kolor świetnie komponuje się z bielą i złotem.

3. Plażowy tort w stylu hawajskiego ubran jungle ozdobiono cudownymi kwiatami hibiskusa i białymi delikatnymi pnączami. Kolor hibiskusa olśniewa na tle białej bryły ciasta.

4. Ananas to obok kokosa to kolejny obowiązkowy punkt aranżacji! Cake popsy w kształcie ananasów prezentują się niezwykle smakowicie!

5. Na weselu urban jungle warto zaaranżować ściankę do pamiątkowych zdjęć z egzotycznych liści. Będzie ona pięknie prezentować się na zdjęciach. Taka sama ścianka sprawdzi się jako tło za stołem nowożeńców.

6. Liście palm, monstery, bananowców mają bardzo wyrazisty pokrój i wystarczą dosłownie pojedyncze sztuki w wazonikach, aby stworzyć wyrazistą aranżację.

 


zdjęcia: PINTEREST