Bridelle Style Guide VILLAGE VILLA 2

by czwartek, 20 maja, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

VILLAGE VILLA

 

 

Styl uzupełniający

tuscany

 

Kolory przewodnie

herbata / brudny róż / oliwkowa zieleń / wanilia / blady róż

 

Kolory uzupełniające

złoto / szarość / żółty

 

Kwiaty

róża / kosmos / klematis / skabioza / dzwonek

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

art deco

tajemniczy ogród

garden party

 

 

 

1. Delikatne sandałki z biżuteryjnymi zdobieniami świetne sprawdzą się w stylizacjach village villa z elementami tuscany. Wygodny obcas zapewni wam komfort podczas całego dnia ślubu.

2. Na eleganckim stole we włoskiej willi nie może zabraknąć eleganckich kwiatów w towarzystwie soczystej zieleni. Róże sprawdzą się idealnie w kompozycji z liśćmi funkii oraz oliwek lub oliwnika.

3. Marzysz o ślubie we włoskim stylu? Rozważ małe, kameralne wesele na północy Włoch. To naprawdę nie jest skomplikowane do zorganizowania, a koszty będą porównywalne z hucznym weselem w Polsce.

4. Pergola ozdobiona kwiatami i liśćmi jest najpiękniejszym tłem na plenerowe uroczystości zaślubin.

5. Monotonię bieli i zieleni przełam herbacianymi dodatkiem róż. Niewielki akcent kolorystyczny nada aranżacji sznytu.

6. Włoskie wesele pod gołym niebem odbywa się zawsze przy podłużnych stołach, aby goście mogli być ze sobą blisko (co dużo trudniej jest osiągnąć przy okrągłych stołach), śmiać się i bawić do białego rana pod rozgwieżdżonym niebem.

 


zdjęcia: PINTEREST