Bridelle Style Guide VILLAGE VILLA 4

by czwartek, 20 maja, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

VILLAGE VILLA

 

 

Styl uzupełniający

provancelle

 

Kolory przewodnie

szarość / srebro / brudna purpura / lawenda / oberżyna

 

Kolory uzupełniające

granat / czekolada / morela

 

Kwiaty

kosmos / szachownica / eustoma / róża / jaskier

 

Pora roku

wiosna / lato

 

Inspiracje

akwarele

Prowansja

stara porcelana

 

 

 

1. Coraz popularniejszym trendem jest organizacja przyjęcia weselnego we własnym ogrodzie. Jeśli tylko dysponujecie odpowiednio dużym terenem z zapleczem sanitarnym, to zdecydowanie polecamy tę opcję! Dzięki firmom cateringowym i wypożyczalniom mebli możecie wszystko zorganizować samodzielnie.

2. Panna młoda, która marzy o romantycznej stylizacji w stylu prowansalskiej village villa wybierze suknię ozdobioną kwiatami! Ta piękna kreacja, pomimo bogatego zdobienia nie przytłacza, bo jest wykonana z lekkich i przezroczystych tkanin.

3. Buty w stylu vinatge świetnie sprawdzą się w stylizacji village villa. Ich wzornictwo nawiązuje do najlepszych czasów ziemiaństwa w XIX i XX wieku.

4. Papeteria ozdobiona delikatnymi malunkami podkreśli eteryczną aranżację przyjęcia w stylu prowansalskiego domostwa.

5. Podbicie pastelowej aranżacji ciemniejszymi kolorami jest doskonałą opcją, aby nadać wyrazistości stylizacji. Ciemne kwiaty ciemiernika genialnie komponują się z jasno pastelowymi odcieniami różu.

6. Przyjęcie w stylu village villa nie może się obejść bez starej porcelany! Piękne talerze z nobliwymi grafikami zachwycą gości i będą cudnie wyglądać na pamiątkowych fotografiach.

 


zdjęcia: PINTEREST