Bridelle Style Guide WHIMSICAL 3

by czwartek, 15 kwietnia, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

WHIMSICAL

 

 

Styl uzupełniający

tropicana

 

Kolory przewodnie

żółć / biel / soczysta zieleń / royal blue / zielony groszek

 

Kolory uzupełniające

brudna lawenda / białe złoto / wanilia

 

Kwiaty

protea / anturium / banksja / róża / storczyk

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

windsurfing

Maroko

plaża

 

 

1. Tropicana i whimsy to połączenie idealne! Obie stylistyki są dla odważnych par, które uwielbiają niestandardowe rozwiązania. Makrama z cienkich sznurków, z której wykonano tło do wyeksponowania tortu oraz tropikalne owoce na stole to kwintesencja obu stylistyk.

2. Na wakacyjne śluby w plenerze zadbajcie o parasolki i wyplatane z traw wachlarze. Będą one niezastąpione w upalne dni!

3. Obrus w tropikalne liście i szalona kompozycja z egzotycznych kwiatów prezentują się przepięknie na stołach weselnych, pośród różnorodnych talerzy i kieliszków.

4. Tropikalny bukiet w stylu whimsy powinien być rozłożysty i wykończony długimi wstążkami. Kompozycja z zieloną proteą prezentuje się nadzwyczajnie!

5. Tropikalne owoce na stole dodadzą im niepowtarzalny charakter i egzotyczny wygląd. Złote i białe pufy w stylu marokańskim sprawdzą się doskonale w takiej scenografii weselnej.

6. Food trucki robią prawdziwą furorę na weselach! Można z nich serwować przysmaki różnych kuchni, napoje albo słodycze.

 


zdjęcia: PINTEREST