Bridelle Style Guide WHIMSICAL 4

by czwartek, 15 kwietnia, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

WHIMSICAL

 

 

Styl uzupełniający

bohemian

 

Kolory przewodnie

czerwień / purpura / granat / chaber / brzoskwinia

 

Kolory uzupełniające

amarant / złoto / brąz

 

Kwiaty

róża / dalia / szarłat / peonia / tawułka

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

kolorowe szkło i porcelana

Alicja w Krainie Czarów

pchli targ

 

 

 

1. Boho i whmisical tworzą kolejny perfekcyjny duet stylistyczny. Ręcznie malowane motywy na papeterii ślubnej to doskonały pomysł, aby nadać elementom papierniczym indywidualny rys.

2. Whimsy uwielbia antyki i starocie oraz przedmioty codziennego użytku, Kolorowe butelki jako wazony sprawdzą się idealnie! Zbierajcie butelki o ciekawych kształtach, aby później wykorzystać je w takich aranżacjach. Kwiaty powinny być różnej wysokości, aby nadać aranżacji ciekawy wygląd.

3. Miękkie tapicerowane meble są niezbędnym elementem stylizacji bohemian whimsy!

4. Welurowe pantofelki w kolorze royal blue będą idealne na śluby w plenerze.

5. Bukiet z czerwonymi i karminowymi kwiatami, wśród których prym wiodły róże i jesienne dalie zachwyca kształtem, który wyciągnięto zwisającymi pędami szkarłatnego szarłatu.

6. W stylu whimsical boho różnorodne talerze i kolorowe szło są elementami must have na weselnych stołach. Nadają one przestrzeni stołowej ciekawy i niepowtarzalny wygląd.

 


zdjęcia: PINTEREST