New York Bridal Week // Falbany

by poniedziałek, 4 stycznia, 2021
TRENDY 2021 z New York Bridal Week

 

Przygotuj swoją listę życzeń ślubnych! Tydzień mody w Nowym Jorku, który odbył się tegorocznej jesieni zachwycił i nasycił spragnionych mody ślubnej. Przypominamy, że wiosenne pokazy nie odbyły się w związku z pandemią, a i jesienne były w dużej mierze wyłącznie transmitowane online. Pomimo okrojonej formy prezentacji, nie zabrakło emocji oraz mnóstwa fantastycznych inspiracji. Nie zabrakło trendów, które znamy z poprzednich sezonów, ale często w nowych i zaskakujących odsłonach. Od prostych falban, po romantyczne bufiaste rękawy niczym z Ani z Zielonego Wzgórza, od zabawnych, krótkich kreacji na małe miejskie przyjęcia, po zjawiskowe, eteryczne suknie od największych projektantów w świecie mody ślubnej!

Ruszamy w tym tygodniu śladami 15 najważniejszych trendów w modzie ślubnej na 2021 rok!

 

FALBANY

 

Jeśli kiedykolwiek jest odpowiedni czas, aby uzewnętrznić swój nieskończony, nieuleczalny i beznadziejny (oczywiście w pozytywnym sensie) romantyzm, to dzień ślubu jest najlepszym momentem, aby wybrać ekstremalnie dziewczęcą suknię z ultra kobiecym detalem, jakim są falbany. Spódnica z falbankami dodaje sylwetce kobiecy kształt, który często przypomina słynny kształt syrenki. Pełna spódnica z kaskadowych falban jest równie dziewczęca i kapryśna, co niezwykle modna!

Bardzo ciekawą opcją są… proste i minimalistyczne falbany! W tym sezonie, pojawiły się one w kilku kolekcjach i naprawdę robią ogromne wrażenie! Możecie takie kreacje znaleźć wśród propozycji Viktor&Rolf. Na nas natomiast piorunujące wrażenie zrobiła oszałamiająca suknia projektu Kaviar Gauche, która w całości wykonana została z falban. Ale za to jakich! Zobaczcie poniżej.

 

 

Ines di Santo // Marchesa // Rivini

 

 

Viktor&Rolf // Justin Alexander // Kaviar Gauche

 

zdjęcia: materiały prasowe