New York Bridal Week // Peleryny i bolerka

by poniedziałek, 4 stycznia, 2021
TRENDY 2021 z New York Bridal Week

 

Przygotuj swoją listę życzeń ślubnych! Tydzień mody w Nowym Jorku, który odbył się tegorocznej jesieni zachwycił i nasycił spragnionych mody ślubnej. Przypominamy, że wiosenne pokazy nie odbyły się w związku z pandemią, a i jesienne były w dużej mierze wyłącznie transmitowane online. Pomimo okrojonej formy prezentacji, nie zabrakło emocji oraz mnóstwa fantastycznych inspiracji. Nie zabrakło trendów, które znamy z poprzednich sezonów, ale często w nowych i zaskakujących odsłonach. Od prostych falban, po romantyczne bufiaste rękawy niczym z Ani z Zielonego Wzgórza, od zabawnych, krótkich kreacji na małe miejskie przyjęcia, po zjawiskowe, eteryczne suknie od największych projektantów w świecie mody ślubnej!

Ruszamy w tym tygodniu śladami 15 najważniejszych trendów w modzie ślubnej na 2021 rok!

 

PELERYNY I BOLERKA

 

Nie chcesz welonu w swojej ślubnej stylizacji? Nie ma problemu! Peleryny po raz kolejny znalazły się wśród wiodących trendów w modzie ślubnej! Wg nas mają one same zalety i znacznie przewyższają tradycyjne welony swoimi atrybutami. Są dodatkowym okryciem, nadają nieoczywisty wygląd stylizacji, mogą być uznane jako tren sukni. Peleryny najlepiej prezentują się w szykownych, minimalistycznych stylizacjach. Do dyspozycji są nie tylko surowe i nowoczesne peleryny z tiulu, ale także fantazyjne z trójwymiarowymi lub płaskimi haftami, albo wyszywane perełkami lub cyrkoniami.

Drugim typem ozdobnego okrycia, które będzie królować w tym sezonie są bolerka. Wykonane z lekkich tkanin, doskonale uzupełnią każdą stylizację z odkrytymi ramionami. Najbardziej widowiskowe i spektakularne są jednak te, które wykonano z piór!

 

 

Vivienne Westwood // Naeem Khan // Jenny Packham

 

 

Vivienne Westwood // Anne Barge // Ines di Santo

 

zdjęcia: materiały prasowe