New York Bridal Week // Mini i tea-length

by poniedziałek, 4 stycznia, 2021TRENDY 2021 z New York Bridal Week

 

Przygotuj swoją listę życzeń ślubnych! Tydzień mody w Nowym Jorku, który odbył się tegorocznej jesieni zachwycił i nasycił spragnionych mody ślubnej. Przypominamy, że wiosenne pokazy nie odbyły się w związku z pandemią, a i jesienne były w dużej mierze wyłącznie transmitowane online. Pomimo okrojonej formy prezentacji, nie zabrakło emocji oraz mnóstwa fantastycznych inspiracji. Nie zabrakło trendów, które znamy z poprzednich sezonów, ale często w nowych i zaskakujących odsłonach. Od prostych falban, po romantyczne bufiaste rękawy niczym z Ani z Zielonego Wzgórza, od zabawnych, krótkich kreacji na małe miejskie przyjęcia, po zjawiskowe, eteryczne suknie od największych projektantów w świecie mody ślubnej!

Ruszamy w tym tygodniu śladami 15 najważniejszych trendów w modzie ślubnej na 2021  rok!

 

MINI I TEA-LENGTH

 

Jeśli chcesz pochwalić się pięknymi nogami i zabójczą parą butów, suknie i długości mini oraz do połowy łydki są trendem dla Ciebie! Krótka sukni ślubna jest idealną propozycją na minimalistyczne przyjęcia w stylu miejskim, ale sprawdzą się także na weselach na plaży lub łące.

Trend inspirowany latami 50. XX wieku oraz niezapomnianą ikoną mody – Audrey Hepburn z pewnością znajdzie wiele amatorek w nadchodzącym sezonie!

 

 

Allison Webb // The Other White Dress by Morilee // Eisen Stein

 

 

Viktor&Rolf // Ines di Santo // Eisen Stein

 

zdjęcia: materiały prasowe