Tydzień z książką „MÓJ ŚLUB, MÓJ STYL” // MODERN

by czwartek, 29 kwietnia, 2021Tydzień z książką

„MÓJ ŚLUB, MÓJ STYL”

 

O realizacji sesji zdjęciowej w tym miejscu marzyłam od wielu lat. Willa Tadeusz w Lanckoronie to jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc na ślubnej mapie Polski. Przepiękne, tajemnicze, bajkowe, wręcz nierealne! Kiedy ustaliłyśmy z Magdą, że jedna sesja w nowej książce powinna być modernistyczna, a jednocześnie inna, to wiedziałyśmy od razu, że jednym miejscem, w którym może się odbyć jest Lanckorona.

 

 

 

 

Podróż do Krakowa jest zawsze pełna przygód. Nie wiem na czym to polega, ale drogę do Krakowa znosimy najczęściej bardzo źle. Nie inaczej było tym razem. Wyjazd o 4 nad ranem i podróż nie najlepszymi drogami była bardzo męcząca, ale uwierzcie, że wszystko minęło, jak ręką odjął, kiedy tylko zobaczyłyśmy zieloną ścianę lasu, a na jej tle przedwojenny, betonowy basen z wodą w kolorze szmaragdowym. Przepadłyśmy bez reszty!

Modelka w posągowej sukni od brytyjskiego projektantka Alana Hannah wyglądała zjawiskowo! I tak niezwykle kontrastowo na tle wszechogarniającej zieleni otoczenia. Lubimy łamać stereotypy. Większość osób spodziewałaby się romantycznej stylizacji w stylu leśnej rusałki, a tu mocne uderzenie, prosta, ciężka suknia z żorżety i zielone welurowe buty na obcasie! Zdecydowanie lubimy takie kontrastowe zestawienia.

Fotografka szalała z modelką na kamiennych schodach i nad basenem. A w tym czasie, pod pięknym starodrzewiem powstała aranżacja stołu weselnego. I tu znowu przekornie postawiliśmy na… romantyzm, ale w wydaniu greenery! Niezły mix, prawda? Florystyka przygotowała przepiękny i zaskakujący bukiet z użyciem paproci i funkii, a nad stołem znalazły się żyrandole z mchu! Wyobraźcie sobie, jak baśniowo to wyglądało! Jeśli szukacie oryginalnych rozwiązań, koniecznie zajrzyjcie do piątego rozdziału w książce Mój ślub, mój styl i przeczytajcie, jak to zrobić!

Życzę Wam miłego wieczoru!

Karolina

 


 

 

Jeśli chcesz zamówić książkę w promocyjnej cenie, kliknij poniżej lub na okładkę:

https://www.gandalf.com.pl/b/moj-slub-moj-styl/

 

 

 

okładka fotografia: MAGDALENA PIECHOTA PHOTOGRAPHY
okładka stylizacja: KAROLINA WALTZ / BRIDELLE