Dekoracje ślubne – nowa odsłona sklepu Happenings.pl

by sobota, 21 maja, 2022W ostatnim czasie sklep Happenings.pl przeszedł gruntowne zmiany. Nowe miejsce sklepu stacjonarnego pozwoliło na wykorzystanie większej przestrzeni dla ozdób ślubnych. Wprowadzono również możliwość wynajmu dekoracji na wesela, w tym neonowych napisów oraz ścianek cekinowych. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy, a same dekoracje to aktualny must have. Oprócz poszerzenia asortymentu oraz możliwości dzierżawy dekoracji, sklep służy pomocą w doborze odpowiednich produktów i przygotowaniu wszystkiego pod daną okoliczność. Warto przypomnieć, że w Happenings.pl znajdziemy również gadżety na urodziny, komunie, chrzest, baby shower, walentynki, itd.

 

 

 

 

Ozdoby ślubne – sklep Happenings.pl

 

Całość asortymentu opiera się głównie o styl glamour oraz boho, do których jeszcze w tym artykule nawiążemy. Produkty wyglądają na te z wyższej półki, a sama cena jest adekwatna do ich wysokiej jakości. Dodatkowym atutem prezentowanych dekoracji jest ich unikatowość, bowiem część z nich należy do produkcji sklepu. Niektóre produkty wykonywane są w 100% ręcznie. To między innymi: wiązanki na stół prezydialny, bukiety na samochód do ślubu, wiązanki na plansze weselną / tablice powitalną, dekoracje podwieszane, dekoracje stołu ślubnego, itd.

Na samym wejściu do sklepu witają nas sztuczne kwiaty, które wyglądają niemal jak te żywe. Pięknie się prezentują, w szczególności eukaliptus czy gałązki drzewka oliwkowego w ciemno zielonych barwach, po których pną się róże w kolorze fuksji. Dalej mamy odpowiednie działy, po prawej stronie dekoracje ślubne, po lewej marynistyczne. Na samym środku sklepu znajduje się ścianka z aktualnymi trendami ślubnym, wielki łuk ślubny obok masywny stół przyozdobiony winietkami, topperem, bieżnikiem koronkowym, podkładkami z trawy morskiej oraz całą zastawą stołową. Idąc dalej od prawej strony znajdziemy balony, zaproszenia ślubne, banery, girlandy, pikery, materiały takie jak tiul czy organza, całą papeterie ślubną i wiele innych. Warto zaznaczyć, że balony, nie tylko te ślubne, możemy napompować w sklepie helem.

W Happenings.pl doszukamy się całej masy ślubnych nowości. Jesteśmy w stanie odpowiednio łączyć dekoracje ślubne, dzięki czemu z łatwością wpasujemy dodatki ze sklepu w całość naszej kompozycji. Dużo bukietów zawiera w sobie suszoną trawę min. Pampas. Często są one przeplatane z resztą dekoracji. Samymi gałązkami możemy udekorować szklane wazony (najlepiej cylindry), lub też ozdobić nimi dla przykładu łuk ślubny. Warto dodać, że łuki ślubne w kształcie heksagonu oraz te okrągłe również znajdziemy w sklepie. Można je zarówno kupić, jak i wypożyczyć.

Przejdźmy do dekoracji ślubnych w konkretnym stylu. Co jeszcze oferuje nam sklep Happenings.pl?

 

Dekoracje wesela w stylu boho – dekoracja sali oraz dekoracje stołów

Decydując się na ślub w stylu boho sala weselna powinna być niezobowiązująca w klimacie wiejskim, sielskim wyglądem przypominająca drewnianą stodołę. Drewniane bele, stropy, pieńki stanowiące główną dekoracje. Kolejnym istotnym punktem są kwiaty. Motywy plecione, polne kwiaty, łąkowe oraz wcześniej wspomniany pampas. Stół prezydialny możemy ozdobić za pomocą makramy oraz drewnianych elementów takich jak koła „mąż żona”. Przed wejściem do sali postawmy drewnianą tablicę witającą naszych gości. W samym wejściu dołóżmy drugą tablicę na której będzie widoczna numeracja stołów i przypisanych do nich gości. W środku możemy poustawiać latarnie, które swym blaskiem rozświetlą, a przede wszystkim nadadzą wyjątkowego klimatu naszej sali.

Stoły na naszym weselu powinny być drewniane. Dotyczy to również krzeseł. Przez drewniany stół powinien przechodzić koronkowy bieżnik, a na nim suszone, lub też żywe kwiaty, liście. Warto dodać szklane świeczniki, ze złotymi świecami w środku.

 

Dekoracje wesela w stylu glamour – dekoracja sali oraz dekoracje stołów

Styl glamour jest nieco bardziej wymagający od stylu boho. Ciężej nam dobrać dodatki, a tym bardziej tworzyć coś na własną rękę. Kluczowe w stylu glamour jest dobranie koloru przewodniego wesela. Zazwyczaj jest to kolor srebrny, albo złoty. Kolory te nie powinny być ze sobą łączone, a dodać do każdego możemy naturalnie biel i np. kolor chabrowy, butelkową zieleń, lub też bordo. Są one bardzo szykowne. W stylu glamour powinniśmy postawić przede wszystkim na lustrzane dodatki. Powinno być dużo kryształu oraz rzeczy odbijających światło. Jak najmniej matu i elementów naturalnych. Podczas dekorowania sali oraz stołów możemy użyć min. Ozdobne latarnie, bieżniki cekinowe, kwiaty suszone złote, lub srebrne, girlandy kryształowe.

Pamiętajmy, że w przypadku tego stylu, dużo lepiej prezentują się stoły okrągłe, a na nich numerki oprawione elegancką ramką. W sklepie znaleźliśmy naprawdę ciekawą i niedrogą propozycję numerków na stół weselny.

Warto również zwrócić uwagę na wejście do sali, które możemy przyozdobić łukiem z balonów. Polecamy w szczególności balony chromowane, które bardzo ładnie rozpraszają światło.

Para młoda powinna zaopatrzyć się w pudełko na obrączki oraz pudełko na koperty. Pudełka najlepiej mieć przeszklone ze złotymi ramkami.

Happenings.pl daje nam masę możliwości, jeżeli chodzi o te dwa wymienione style. Znajdziemy w nim niemal wszystko co jest nam potrzebne na wesele w klimacie boho oraz wesele w klimacie glamour. Zachęcamy wszystkich do sprawdzenia ozdób ślubnych na stronie Happenings.pl

 

zdjęcie: materiały prasowe