URLOP!

by sobota, lipiec 23, 2011

Moje Kochane i moi Kochani! Żegnam się z Wami czule na najbliższe dwa tygodnie w czasie których będę odpoczywać od ślubów 😉 Życzę Wam pięknych uroczystości, jeśli macie w tym czasie swoje śluby! Do zobaczenia w sierpniu!

Tagi: Kategoria: Z życia Bridelle

7/7 Skąpani w słońcu

by piątek, lipiec 22, 2011

Lato nas nie rozpieszcza w tym roku. I to jest dość delikatnie powiedziane. Dlatego dla spragnionych słońca, mam ten uroczy ślub! Przepiękne zdjęcia duetu Kim&Niki doskonale oddały atmosferę i klimat tego ślubu. Ja widzę dosłownie promienie słońca 😉 Każdy detal zachwyca! Sukienki druhen z ciekawymi, marszczonymi gorsetami w kolorze kremowym i pistacjowymi spódnicami. Różowe i fioletowe kwiaty były głównymi akcentami w bukietach przyjaciółek. Te same akcenty kolorystyczne pojawią się także w stylizacji stołów i prezentach dla gości. Stylizacja PM – obłędna! Elegancka i wyrafinowana przepięknie wybijająca się z tła kolorów.

zdjęcia: KIM&NIKI
Tagi: , Kategoria: ZAGRANICZNE ŚLUBY

6/7 Stylowa PM

by piątek, lipiec 22, 2011

Im mniej, tym lepiej! Ta zasada powinna przyświecać w każdej PM w chwili opracowywania koncepcji stylizacji ślubnej. Ta PM jest idealnym przykładem, jak idealnie dobraną suknią i jednym dodatkiem można stworzyć elegancki, stonowany, ale niezapomniany wizerunek. BRAWO!

zdjęcia: GARY UTER
Tagi: Kategoria: Stylowa PM

5/7 Stylizacja stołów

by piątek, lipiec 22, 2011

Kontynuujemy temat kolorowych stołów i stylizacji i dziś słoneczna, smakowita pomarańczka. Pomarańcz dobrze komponuje się z innymi, ciepłymi kolorami, ale najlepiej wygląda, kiedy sam gra pierwsze skrzypce. Warto go jedynie stonować jasnym, neutralnym kolorem – bielą, ecru lub kremowym. Zauroczyły mnie prezenty, które Nowożeńcy przygotowali dla swoich gości – to podkowy na szczęście! Pomysł jest kapitalny! Niestety dość drogi. Najtańsze podkowy, jakie udało mi się znaleźć w sieci, kosztują około 15 zł/sztuka, ale jeśli macie niewielu gości, to warto zrobić im taki prezent.

zdjęcia: LARRY TRANS