Blog ślubny Bridelle

Bridelle to prestiżowy blog ślubny, który powstał z myślą o parach planujących ślub i wesele oraz o nowożeńcach, którzy pragną podzielić się swoim doświadczeniem nabytym podczas organizacji ceremonii zaślubin i przyjęcia weselnego. Nasz blog ślubny jest niewyczerpanym źródłem informacji na temat najnowszych trendów w modzie ślubnej. Znajdą tutaj Państwo mnóstwo pomysłów na własny ślub. Prezentujemy wszelkie nowości oraz najlepszych wykonawców usług z branży ślubno-weselnej. Dzięki wpisom i fotografiom zamieszczanym na stronach portalu Bridelle przygotowania do ślubu oraz organizacja przyjęcia weselnego staną się o wiele łatwiejsze. Nasz blog ślubny prezentuje wyjątkowe śluby w oprawie wyjątkowych produktów, urokliwych miejsc i niebanalnych pomysłów. Promujemy tylko sprawdzone firmy oferujące produkty najlepszej jakości lub świadczące usługi na najwyższym poziomie. Blog ślubny Bridelle to serwis internetowy stworzony dla prawdziwych estetów i miłośników piękna. Założycielką bloga oraz dyrektorem kreatywnym i wykonawczym wydawnictwa Bridelle Publishing House jest Karolina Waltz.

Książki ślubne Bridelle

bokki

by niedziela, luty 10, 2019

Bridelle Style

KSIĄŻKI BRIDELLE

„Bridelle Style” to pierwsza polska książka ślubna napisana przez założycielkę bloga Bridelle.pl i redaktor naczelną magazynu Bridelle Style – Karolinę Waltz. Autorką zdjęć w całej książce jest Magdalena Piechota. Za stylizację wszystkich realizacji odpowiedzialna była Karolina Waltz.

Każda sesja to perfekcyjnie przygotowana stylizacja i aranżacja. Przy wszystkich realizacjach udział wzięło ponad 150 osób! Suknie od projektantów z Polski i całego świata, m.in.: z Izraela od Galia Lahav, Zahavit Tshuba, Liz Martinez, z Libanu od Michal Medina, z Wielkiej Brytanii od Katya Katya Sehurina, z Austrii od Julia Kontogruni i z Polski od Moons Varsovie, Bizuu, Justyny Kodym, Anna Kara, Alisa, Sylwii Majdan, Małgorzaty Motas. Zjawiskowe aranżacje, rozbudowane scenografie i najpiękniejsze dekoracje kwiatowe. Ta książka to kwintesencja wiedzy, pasji i doświadczenia jej autorek.

Ogromna, 336-stronicowa książka to 17 sesji stylizacyjnych w 17 różnych stylach i 18 sesja niespodzianka! Bohemian, vintage, rustic, decadence i wiele innych – jakikolwiek styl wybierzesz na swój ślub, znajdziesz go z pewnością w tej książce. Poza zjawiskowymi sesjami zdjęciowymi, do każdej sesji dołączony jest przewodnik po stylu i podpowiedzi, jak wykreować ślub w wybranej aranżacji.

 

Ta książka jest nie tylko pomocnym przewodnikiem dla Par Młodych, które planują swój ślub, ale również fantastycznym źródłem inspiracji dla wszystkich firm i usługodawców z branży ślubnej, którzy mogą za jej pomocą przedstawić swoim klientom charakterystyczne cechy każdej stylistyki.

Książka „Bridelle Style” łączy piękno słynnych, ślubnych sesji stylizacyjnych ekipy Bridelle i praktyczne pomysły dla przyszłych Panien Młodych, palety kolorystyczne, podpowiedzi jak sprawić, aby ślub był niezapomniany. Czegoś takiego polska branża ślubna jeszcze nie widziała!

Redaktor naczelna Cosmopolitan.pl – Sylwia Strocka napisała o książce „Bridelle Style” – Nie bez powodu tę książkę okrzyknięto ślubną biblią – i jest to najlepsza rekomendacja tej obowiązkowej dla przyszłych Par Młodych oraz wszystkich pracujących w branży ślubnej, lektury.

 

Tagi: No tags Kategoria: Bez kategorii

dolniaczek

by niedziela, październik 15, 2017

turkiSHB
wanishb
blueshb

Witam po raz kolejny w naszym cyklu HOT SEXY BEST – AGNIESZKĘ MANDAL. Dziś jej realizacja z majowego, storczykowego ślubu. Uroczy ślub Pauliny i Wojtka, który odbył się w malowniczym Olkuszu. Fantastyczna kolorystyka, z żelazną konsekwencją utrzymana w stylizacji Pary Młodej oraz kwiatach. Zwracam uwagę na buty Pauliny :-) Fantastyczna sukienka! Paulinko, czyj to projekt? Ale najbardziej podoba mi się sesja poślubna w starym pałacu! A zwłaszcza dbałość o detale, które znalazły się w pięknych, choć zniszczonych wnętrzach. Kilka świec, róże, stylowe krzesło – cudowny klimat. A zdjęcie Pauliny na kominku – przepiękny portret PM! Aga – brawo!

Rysunek1

* * *

PALETA KOLORÓW

ciemny róż beż dark pink chiffon fiolet

NOWOŻEŃCY: Paulina i Wojtek

DATA ŚLUBU: 28 maja 2011

ŚLUB I WESELE : Olkusz

FOTOGRAFIA: AGNIESZKA MANDAL

* * *

amarant
amarant
aqua
aqua
baby blue
baby blue
baby pink
baby pink
beż
beż
biel
biel
biszkopt
biszkopt
błękit
błękit
bordo
bordo
brąz
brąz
brudny róż
brudny róż
budyń
budyń
burlywood
burlywood
cegla
cegła
chaber
chaber
chiffon
chiffon
ciemny róż
ciemny róż
coffe
coffe
czerń
czerń
czerwień
czerwień
dark lavi
dark lavi
paleta.dove
dove
dark pink
dark pink
paleta.ecru
ecru
fiolet
fiolet
foxy
foxy
fuksja
fuksja
gołębi
gołębi
granat
granat
groszek
groszek
paleta.hot red
hot red
hot pink
hot pink
ice blue
ice blue
ircha
ircha
ivory
ivory
jedwab
jedwab
juicy red
juicy red
khaki
khaki
lawenda
lawenda
lazur
lazur
leśny
leśny
paleta.light krem
light krem
lavi
lavi
light red
light red
limonka
limonka
malina
malina
mocca
mocca
moccasin
moccasin
morela
morela
navy
navy
niebieski
niebieski
old gold
old gold
olive
olive
paleta.hotorange
orange
orchidea
orchidea
peach
peach
pink
pink
pistacja
pistacja
pomidorek
pomidorek
porcelana
porcelana
pudrowy
pudrowy
poziomka
poziomka
purpura
purpura
royal blue
royal blue
rudy
rudy
sandal
sandal
seledyn
seledyn
sienna
sienna
skin
skin
srebro
srebro
stal
stal
szampan
szampan
szary
szary
trawa
trawa
turkus
turkus
wanilia
wanilia
wiosna
wiosna
zieleń
zieleń
złoto
złoto
żółty
żółty
Tagi: No tags Kategoria: Bez kategorii