Szczęśliwego Nowego 2012 Roku!

by piątek, grudzień 30, 2011

Kochane Bridelki!

Pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzącego Nowego 2012 Roku!

Mam nadzieję, że nadchodzące 12 miesięcy będzie najlepszymi w Waszym dotychczasowym życiu!

Życzę Wam zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności!

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Bridelle

Tagi: Kategoria: Z życia Bridelle

7/7 SESJE INSPIROWANE

by czwartek, grudzień 29, 2011

Uwielbiam tą sesję. I uwielbiam fotografkę, która ją wykonała, czyli JESSICĘ CLAIRE. Sesja inspirowana filmem Czarny Łabędź z Natalie Portman. Jessica potraktowała temat dosłownie i zbudowała cała stylizację sesji na kontraście. Czarny i biały łabędź – poetycka przenośnia, wysublimowane zdjęcia, piękne detale. Jestem zakochana w tych zdjęciach. A jak Wam się podobają?

zdjęcia: JESSICA CLAIRE

6/7 Ozdoby do włosów Sara Kim

by czwartek, grudzień 29, 2011

Zachwycałam się dziś welonami, ale nie mogłam sobie odmówić przyjemności pokazania kolejnej, zdolnej projektantki mniej tradycyjnych ozdób do włosów. Oto SARA KIM i jej stroiki. Kobiece, zwiewne, delikatne. Nawiązujące do motywów kwiatowych, ozdobione piórami, koronkami i wstążkami. To lubimy najbardziej! Uwielbiam tego typu ozdoby, ponieważ są one idealne zarówno dla krótko, jak i długowłosych PM. Poza tym stroik można dobrać do każdego stylu kreacji ślubnej. Ozdoby Sary możecie zamówić przez internet. Ceny są zróżnicowane i znajdziecie ciekawe ozdoby już po 25$.

zdjęcia: SARA KIM

5/7 Psychodeliczny ślub

by czwartek, grudzień 29, 2011

Uwielbiam takie stylizacje! Szalone, nieokiełznane, pełne kolorów i odwagi Nowożeńców. Tak psychodelicznej, zwariowanej, inspirowanej różnymi substancjami odurzającymi 😉 i latami 60. i 70. XX wieku stylizacji nie widziałam nigdy! I pokazuję Wam ją z przyjemnością, bo jest ona dowodem na to, że nie ma żadnych, absolutnie żadnych ograniczeń w stylizacji ślubnej. Dopracowane perfekcyjnie detale – typografia na zaproszeniach nawiązuje do tęczowych, zniekształconych czcionek chętnie używanych w latach 60. Turkusowe pióra – nawiązanie do kultury Indian Ameryki Północnej, którzy cieszyli się ogromną estymą wśród celebrytów w latach 70. Mocne kolory – amaranty, róże, fiolety, pomarańcze oraz wyraziste kwieciste wzory. Co Wam to przypomina? Oczywiście Dzieci – Kwiaty. Perfekcyjnie dobrane kwiaty – ich kolory po prostu powalają. Całość BOSKA!

zdjęcia: MICHAEL ADAMS
Tagi: , Kategoria: ZAGRANICZNE ŚLUBY