French Laces & English Roses / BRIDELLE STYLE

by piątek, luty 28, 2014

Już wiecie, że nasz wczorajszy dzień rozpoczął się dość wcześnie :-) Nie bez powodu! Mieliśmy zaplanowane dwie sesje zdjęciowe. Oto zapowiedź drugiej – Francuskie koronki i angielskie róże. Zdradzę Wam, że na realizację sesji z tymi dwoma motywami czekałam od pierwszego numeru magazynu. Moje ukochane brudne pastele! Ta sesja czekała na Magdę Piechotę i Asię Cudziło :-) I nareszcie udało się! :-)  Więcej o tej sesji przeczytacie i zobaczycie w magazynie Bridelle STYLE. Już na wiosnę.

fotografia MAGDALENA PIECHOTA PHOTOGRAPHY

make up & hair AGNIESZKA KARKOS

modelka JOANNA CUDZIŁO

modelka mini JUSTYNKA

stylizacja KAROLINA WALTZ / BRIDELLE

florystyka, dekoracje, scenografia ANNA MATUSZEWSKA / FABRYKA PASJI

suknie LAURELLE, ROYAL SPLENDOR, PRONUPTIA POLSKA, EWA KYRCZ, JUSTYNA KODYM

dodatki do włosów RHAPSODIE PARIS

buty KSIS

pasy do sukni WHITE JASMINE

papeteria DECORIS

dodatki dla flower girl DECORIS

biżuteria NOVIA BLANCA, KIARA

manekin, pudła w róże, kufer i waliza MANEKINOWO

wieszak zdobiony PETIT DECU

przygotowanie sesji Karolina Waltz / BRIDELLE i Anna Matuszewska /FABRYKA PASJI

 frenchenglish

zdjęcia: MAGDALENA PIECHOTA dla BRIDELLE STYLE

* * *

ZOBACZ ZAPOWIEDZI POZOSTAŁYCH SESJI DO MAGAZYNU

Glamour Blue

californiation official announcement2

Californication

w magicznym lesie 1

W magicznym lesie

French Laces & English Roses

French Laces & English Roses

2bridell1

Sexy Folk

The Golden Starlet

The Golden Starlet

Colonial Beauty

Colonial Beauty

So Sexy Spring

So Style Spring

W magicznym lesie / BRIDELLE STYLE

by piątek, luty 28, 2014

U nas nigdy nie może być normalnie. Nie wiem, jak to jest, ale nie po prostu nie może :-) Na nogach od 4.30. Dwie sesje, dwie modelki, dwie scenografie i 10 sukienek. Leśne elfy, skrzaty i jelenie zawitały do centrum miasta. A wraz z nimi my. I cudowne, klimatyczne zdjęcia Ani Kondraciuk. To było prawdziwe wyzwanie! Bo, każdy musi mieć swój challange, prawda dziewczyny? 😉 Więcej o tej sesji przeczytacie i zobaczycie w magazynie Bridelle STYLE. Już na wiosnę.

fotografia ANNA KONDRACIUK FOTOGRAFIA

make up & hair AGNIESZKA KARKOS

modelka KAROLINA KUSY

modelka mini JUSTYNKA

stylizacja KAROLINA WALTZ / BRIDELLE

florystyka, dekoracje, scenografia ANNA MATUSZEWSKA / FABRYKA PASJI

suknie LAURELLE, RINA COSSACK, FEMINI, ANNA KORYTOWSKA, WERONIKA MATUSZAK WUEM

dodatki do włosów BOZKA, ZUZA WELONY

buty  KSIS

pasy do sukni  WHITE JASMINE

tort IGA SARZYŃSKA / PRACOWNIA ARTYSTYCZNA SARZYŃSKI

papeteria HELLO CALLIGRAPHY .MAŁGOSIA MAŁECKA.

biżuteria NOVIA BLANCA, KIARA, ANNA LIPOWSKA

przygotowanie sesji Karolina Waltz / BRIDELLE i Anna Matuszewska /FABRYKA PASJI

aDSC_5273

zdjęcia: ANNA KONDRACIUK dla BRIDELLE STYLE

* * *

ZOBACZ ZAPOWIEDZI POZOSTAŁYCH SESJI DO MAGAZYNU

Glamour Blue

californiation official announcement2

Californication

w magicznym lesie 1

W magicznym lesie

French Laces & English Roses

French Laces & English Roses

2bridell1

Sexy Folk

The Golden Starlet

The Golden Starlet

Colonial Beauty

Colonial Beauty

So Sexy Spring

So Style Spring

9/9 Kochani, będziemy mieli dziecko!

by piątek, luty 21, 2014

wiosna

Spróbowali tego przed ślubem

– Nawet moja siostra, która mnie bardzo dobrze zna, była w szoku: „Ale… Ale jak to?!” – wspomina Agata. Z kolei jej mama nie mogła uwierzyć: „Co?! Będziemy mieli dziecko?!”

Agata i Tomasz są ze sobą od kilku miesięcy. Poznali się przez przypadek – samochód Agaty miał uszkodzony tłumik, a Tomasz pracował w najbliższym warsztacie. Dziś planują swój ślub i ku zaskoczeniu wszystkich gości, już informują: Kochani, będziemy mieli dziecko!

Przed ślubem? Czemu nie! Ta para to niezwykły przypadek – ich dziećmi są podopieczni AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Chociaż ślub wezmą dopiero we wrześniu, już teraz pomyśleli o tym, że ich szczęście może pomóc innym. Zaangażowali się w projekt Kochani, będziemy mieli dziecko.

Brama do szczęścia

Dlaczego warto? Cięte kwiaty zwiędną, a inwestycja w dzieci jest trwała i procentuje.

– Wiemy, że w przypadku AKADEMII PRZYSZŁOŚCI pomoc idzie na dzieci, które tego naprawdę potrzebują – mówi Gabrysia, kolejna przyszła Panna Młoda, która zaangażowała się w projekt. – To dzieci, które mimo młodego wieku mają za sobą trudne historie. Dzięki Akademii i dzięki naszej pomocy mogą zacząć wygrywać. Najpierw w szkole, a potem w życiu – dodaje.

– Teraz żałuję, że wcześniej nie oświadczyłem się Gabrysi! – śmieje się Mateusz. – Wiem, że to będzie cudowny czas w naszym życiu. Uważam, że ślub jest bramą do prawdziwego szczęścia.

Projekt wsparli także Ania i Robert Lewandowscy, którzy podczas swojego ślubu latem 2013 roku przeprowadzili zbiórkę pieniężną dla podopiecznych AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

Jak to działa?

Każda para, która wejdzie na stronę www.bedziemymielidziecko.pl i zgłosi chęć udziału w projekcie, otrzyma od organizatorów specjalną skarbonkę do zbiórki pieniędzy podczas ślubu oraz wizytówki, które pozwolą w prosty sposób poinformować gości o decyzji.

– Karteczka jest wielkości wizytówki, dołączamy ją do zaproszenia w każdej kopercie  – mówi Agata. – Puszkę damy świadkom podczas składania życzeń, czyli w momencie, kiedy normalnie by się dostawało kwiaty – dodaje.

Po przekazaniu pieniędzy nowożeńcy są informowani, jakie zmiany w życiu podopiecznych AKADEMII PRZYSZŁOŚCI dokonały się dzięki ich zaangażowaniu.

Wielki dzień w życiu pary inicjuje wielkie zmiany w życiu tych, którzy tego potrzebują!

Chcesz, aby Wasz ślub był naprawdę wyjątkowy?

Wejdź na www.bedziemymielidziecko.pl i wykonaj trzy proste kroki!

1. Zgłoś się

2. Poinformuj gości

3. Uruchom magię zmian

* * *

REKLAMA

* * *

Para, która wzięła udział w projekcie :-)

Zuzia + Mieszko

zuza2

zdjęcia: ANTONI FOTOGRAF

8/9 {HOT SEXY BEST} Cześć Czołem Pracownia Twórcza

by piątek, luty 21, 2014

Każdy, kto pozna Agnieszkę i Macieja Szymanowskich z CZEŚĆ CZOŁEM PRACOWNIA TWÓRCZA polubi ich od pierwszego spotkania :-) To przesympatyczne małżeństwo zajmuje się filmem, fotografią oraz poligrafią ślubną HAPPY PRINTS ZAPROSZENIA ŚLUBNE. Mieliśmy ogromną przyjemność poznać ich osobiście w trakcie realizacji sesji do magazynu BRIDELLE STYLE. Gościli oni również już na naszym blogu ze swoimi realizacjami filmowymi (dla przypomnienia TU). Dziś zapraszamy Was wspólnie na niezwykle słoneczny, kolorowy, dynamiczny, ale bardzo romantyczny plener Wioletty i Marcina, który został zrealizowany w wielu warszawskich miejscach. Szalona podróż przez stolicę została uwieczniona na radosnych, klimatycznych i stylowych zdjęciach. Uwielbiam ten rodzaj światła i lekkości kadrów, które są niczym wycięte z filmów. Niezwykle podoba mi się ten pomysł i jego realizacja. Zwykle plenery są romantycznymi opowieściami z łąk, plaż i innych, naturalnych samotni. Tu jest zupełnie inaczej. Tętniące życiem miasto. Sierpień. Parne powietrze. Wystawy sklepów, reklamy, dziewczyny w kolorowych sukienkach, owoce kuszą kolorami. Przestrzeń miejsca jest dużo trudniejsza do zinterpretowania, niż zielone łąki, smagane wiatrem. To, co zrobili Agnieszka i Maciek jest fantastyczne! Zmienili oblicze powszechnie uważanej za brzydką, Warszawy. Nadali jej charakter. Pokazali jej różnorodność (sesja odbyła się m.in.: w Bubbleology, okolicach Centrum Kopernika i Starówce), jej różne oblicza, jej piękno i brzydotę, które stanowią o tym, jaka jest Warszawa. Ale ten reportaż nie byłby tak piękny i stylowy, gdyby nie Para Młoda :-) Roześmiani, skorzy do wygłupów! To cudowne, że nie potraktowali sami siebie, śmiertelnie poważnie, sztucznie pozując do zdjęć. Przeciwnie! Śliczna Wioletta kipiała sex appealem i radością! Roześmiana, z błyskiem w oku, doskonale wczuła się w konwencję reportażu. Marcin oczywiście też :-) Szczególnie z frytkowymi kłami 😉 CUDO! Cudna Para, cudne zdjęcia. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie skomplementowała zdjęć detali 😉 Jak widać, można je również znaleźć w sesji plenerowej 😉 Jestem naładowana energią :-) I tego samego Wam życzę po obejrzeniu tej sesji.

REKLAMA

zdjęcia: CZEŚĆ CZOŁEM PRACOWNIA TWÓRCZA
Tagi: Kategoria: {HOT SEXY BEST}