5/5 Nowości w KSIS

by wtorek, marzec 31, 2015

PREMIERA KOLEKCJI WIOSNA-LATO 2015  W SHOWROOMIE KSIS

Dostępne jedynie w najlepszych butikach na świecie, kultowe buty już w Polsce. Kolekcja  wiosna-lato 2015 amerykańskiego duetu Badgley Mischka i brytyjskiej marki high fashion Bourne England już dostępna w Showroomie KSIS.

W nadchodzącym sezonie ślubnym niezmiennie królować będzie delikatny pudrowy róż. Klasycznie kolekcje uzupełni łamana biel i jej odcienie. Nowością będzie błękit Tiffany’ego, który pięknie skomponuje się z bielą sukni. Nowością w sezonie wiosna-lato będą pastelowe cytryny, które korespondować będą z nową paletą barw proponowaną przez florystów i agencje dekoratorskie. W kolekcjach na nadchodzący sezon znajdziemy także dużo biżuteryjnych motywów i soczystych kolorów, których numerem jeden zostanie chaber. Dla odważniejszych Panien Młodych projektanci Badgley Mischka i Bourne England zaproponują efektowne broszki i nieoczywiste łączenie faktur, uzupełniając je o prześwitujące elementy dodające lekkości. Uzupełnieniem ślubnego looku będą efektowne puzderka.

KSIS to warszawski Showroom oferujący wyjątkowe buty ślubne i wizytowe. To klientki i ich suknie są inspiracją dla właścicielek przy doborze idealnej pary. KSIS to spełnienie marzeń sióstr – Kasi i Karoliny. Miłością do pięknych butów chcą zarazić swoje Klientki. Wszystkie modele w kolekcji Ksis to małe dzieła sztuki na obcasach. W warszawskim showroomie sióstr Ksis dostępne są buty z kolekcji najbardziej pożądanych marek, jak Badgley Mischka czy Bourne England.

REKLAMA

middlemaria

zdjęcia: © 2015 SHOWROOM KSIS

4/5 Dekoracje przyjęcia w plenerze

by wtorek, marzec 31, 2015

Uwielbiam przyjęcia (i śluby) w plenerze. Nie przepadam za klimatyzowanymi salami weselnymi. Wydają mi się zawsze dość przytłaczające. Wolę powiewy ciepłego, wakacyjnego wiatru! Oczywiście w polskich warunkach pogodowych nigdy nic nie wiadomo, ale mamy już do dyspozycji takie konstrukcje namiotowe, które zapewniają bezpieczeństwo, nawet jeśli spadnie deszcz. Przyjęcia na świeżym powietrzu są niesamowicie romantyczne! I można je nieporównywalnie piękniej i fantazyjniej ozdobić niż zastane ściany i sufity obiektów weselnych! Z podziwem oglądam amerykańskie realizacje plenerowe, które w genialny sposób wykorzystują wszystko, co jest dookoła – drzewa, architekturę, roślinność. Zauważcie, że jednym z najistotniejszych punktów aranżacji w przestrzeni jest oświetlenie. Jest ono ważne z dwóch powodów. Po pierwsze światło musi być, aby goście widzieli co jedzą i z kim rozmawiają ;-), po drugie światło może być jedynym i absolutnie fenomenalnym elementem dekoracyjnym! Do dyspozycji macie sznury żarówek, światła led i świece! Światło może całkowicie zmienić charakter aranżacji, a jego brak całkowicie zniszczyć cały efekt przygotowań! Pamiętajcie, że wesele zaczyna się najczęściej po godzinie 18. W lecie zaczyna się ściemniać już po godzinie 20. Wiosną i jesienią jeszcze szybciej, zatem światło ma kluczowe znaczenie! Jeśli zastanawiacie się skąd wziąć żyrandole do dekoracji przyjęcia w plenerze lub pod namiotem, możecie skorzystać z ofert firm zajmujących się aranżacjami przestrzennymi. Bardzo bogatą ofertę namiotów, oświetlenia, parkietów tanecznych, stołów i krzeseł, znajdziecie np.: w firmie RAJT.

REKLAMA

middlemaria

zdjęcia: PINTEREST

3/5 Fryzury do welonu

by wtorek, marzec 31, 2015

Bez wątpienia jest on najbardziej rozpoznawalnym atrybutem Panny Młodej. Przez dziesiątki lat był obowiązkowym dodatkiem do ślubnej stylizacji. Może być długi, krótki, gęsto lub rzadko tkany, ozdobiony koronką, kryształami lub haftowany. WELON! Król ślubnej stylizacji! Przyznam szczerze, że ja długo odrzucałam welony. Byłam zakochana w opaskach, fascynatorach. A w tym roku pokochałam welony! Myślę, że sporo ich zobaczycie w naszych sesjach zdjęciowych. Szczególnie, że współczesna stylizacja łączy welony z wiankami z prawdziwych kwiatów, jak i tymi z perełek, kryształków czy sztucznych kwiatów. Welon można dobrać do każdej stylizacji. Niezależnie od długości włosów, fryzury, stylu sukni, dodatków. Poniżej znajdziecie inspirujące pomysły na fryzury do welonów oraz różnorodne pomysły na ich upięcie. Mnie zauroczyły gigantyczne koki-gniazda obleczone tiulowymi welonami! Uwielbiam nutkę (no może nutę) ekstrawagancji w tradycyjnym wydaniu!

REKLAMA

middlemaria

zdjęcia: PINTEREST
Tagi: , Kategoria: BRILLIANT BOOK