5/5 {HOT SEXY BEST} Bajkowe Śluby

by piątek, lipiec 31, 2015

Zakochacie się w tej sesji :-) My w każdym razie zrobiłyśmy to od pierwszego wejrzenia. Trudno zresztą nie zakochać się w tej rudej piękności oraz fantastycznych zdjęciach Karoliny i Michała z BAJKOWE ŚLUBY. To jedni z najzdolniejszych fotografów ślubnych w Polsce i oglądanie ich realizacji jest zawsze przyjemnością i przygodą! Cudowna, dopracowana, przemyślana i zaplanowana sesja narzeczeńska Ani i Filipa jest tego najlepszym dowodem. Nie możemy oderwać oczu od słodkich kolorów, zniewalającego spojrzenia Ani i opiekuńczych gestów Filipa. LOVE LOVE LOVE! Kochamy takie sesje! Życzymy miłego weekendu i oglądania!

* * *

Karolina i Michał / BAJKOWE ŚLUBY – Trudno opisać w kilkunastu zdaniach sesje osób bardzo ważnych w Twoim życiu. Kiedy kilka lat temu Karolina poznała Anię, nie przypuszczała, że ta stanie przed jej obiektywem niezliczoną ilość razy. Ba, zauroczyła się nią tak bardzo, że nie może przestać fotografować jej do dziś :-). Przyznacie zresztą sami, że nietrudno zakochać się w tych piegach i ognistych włosach. Sesję planowaliśmy bardzo długo, zaangażowały się w nią osoby, które pracowały ze sobą w jednym teamie przy przeróżnych projektach (wielkie podziękowania dla Karoliny i Marcina, cudownie było znów spotkać Was w jednym miejscu). Ciastka sowy przywieźliśmy aż z Kazimierza Dolnego, kwiaty zostały starannie wyselekcjonowane i przepięknie ułożone przez Monikę i Agnieszkę. Dziewczyny nie dość, że uplotły zjawiskowy wianek, to jeszcze stworzyły pas do sukienki z żywych kwiatów! Naprawdę rzadko zdarza się, żeby przy jednej sesji pracowało aż tyle genialnych ludzi, czego w końcu nie robi się dla swojej „Córki” ;-). Pastelowa kolorystyka miała nawiązywać do nadchodzącego ślubu, a motywy podróżnicze do najbliższych planów Ani i Filipa. Musiało być słodko, bo taka jest Ania.  Zapraszamy Was do oglądania!

PARA: Ania i Filip

MAKIJAŻ: KAROLINA ZGOŁA

WŁOSY: MARCIN WŁODARCZYK

MANICURE: Jagoda Uczułka

FLORYSTYKA: INNA STUDIO

DESKA I WINIETKI: ILUSTRATYW

CIASTKA SOWY: PRACOWNIA ARTYSTYCZNA SARZYŃSKI

FOTOGRAFIA: BAJKOWE ŚLUBY

REKLAMA

bookab

zdjęcia: BAJKOWE ŚLUBY
Tagi: Kategoria: {HOT SEXY BEST}

4/5 BON TURYSTYCZNY – wyjątkowy prezent ślubny

by piątek, lipiec 31, 2015

bony

Szukasz wyjątkowego prezentu na ślub? Oto genialna propozycja, która z pewnością uszczęśliwi Nowożeńców! BON TURYSTYCZNY dedykowany Parze Młodej z wybraną kwotą do wykorzystania na podróż w niezwykle piękne i atrakcyjne miejsca w Europie i na świecie. Idea bonu turystycznego sprawdzi się fantastycznie szczególnie dla osób, które uwielbiają podróże, ponieważ daje pełną swobodę wyboru destynacji. Na bon turystyczny o dowolnej wartości nominalnej może złożyć się kilkoro gości, dzięki czemu Para Młoda będzie mogła odwiedzić naprawdę odległe i egzotyczne miejsca, np.: Tajlandię, Emiraty Arabskie, Brazylię, Sri Lankę, Seszele i wiele innych! Oferta obejmuje nie tylko bajkową egzotykę, ale również wyjazdy połączone z aktywnym spędzaniem czasu – zwiedzaniem i sportem. Ogromny wybór kierunków podróży daje Wam pełną swobodę w wyborze kwoty, którą chcecie podarować Nowożeńcom na podróż. Firma FosterTravel.pl realizująca bony jest członkiem Polskiej Izby Turystyki.

REKLAMA

bookab

Jak można zamówić i zrealizować bon?

Wystarczy odwiedzić stronę FosterTravel.pl i zamówić bon turystyczny online lub zadzwonić na infolinię 800 00 31 21 lub 22 451 00 00 i ustalić z konsultantem wygląd Waszego bonu oraz jego wartość. Warto wybrać długi okres ważności bonu, aby Nowożeńcy mogli swobodnie wybrać termin realizacji bonu. Piękny, spersonalizowany bon można zrealizować osobiście w salonach sprzedaży FosterTravel.pl lub online.

podróż poślubna

Dla kogo bon turystyczny?

Dla każdego! Naprawdę! Jeśli osoby, które chcecie obdarować bonem są obieżyświatami, to znajdą oni w ofercie portalu niesamowite kierunki podróży! Egzotyczne wyspy kuszące białymi plażami będą dla nich idealnym wyborem. Oferta wyjazdów egzotycznych dostępna jest w pakietach all inclusive, dzięki czemu Para nie musi nic samodzielnie załatwiać.

Jeśli Nowożeńcy są miłośnikami samodzielnych wyjazdów to dla nich przygotowano ofertę z własnym dojazdem. Destynacje to głównie Europa, ale nie zabrakło też takich miejsc jak Kuba czy Kostaryka!

Jeśli Wasi Nowożeńcy nie posiadają prawa jazdy i uwielbiają wycieczki autokarowe, również dla nich przygotowano atrakcyjną ofertę wycieczek po Europie.

Beach Las Teresitas in Santa cruz de Tenerife north

Bon turystyczny na liście prezentów ślubnych

Jeśli to Wy jesteście przyszłymi Nowożeńcami i marzycie o bonie turystycznym możecie wpisać go na swoją listę prezentów! Wystarczy odwiedzić stronę na której dostępne są bony turystyczne, zapoznać się z ofertą wycieczek (uprzedzamy, że zajmie to sporo czasu, bo oferta jest nieprawdopodobnie bogata) i wybrać tę wymarzoną! Przy każdej ofercie dostępnej na stronie znajdziecie informacje o dostępnych terminach wyjazdu, transporcie, hotelach, wyżywieniu, miejscach wylotu oraz oczywiście ceny. Wybierzecie swoją wymarzoną podróż i wpiszecie ją na listę prezentów wraz z podaniem informacji o możliwości zamówienia bony dla Was adresu na FosterTravel.pl i wartością wyjazdu. Wasi goście z chęcią skorzystają z możliwości realizacji tego prezentu i spełnienia Waszego marzenia o pięknej podróży poślubnej.

Young couple relaxing on a deck chair with the sky as the background

Ważne informacje

– Projekt graficzny bonu GRATIS! Możliwość umieszczenia zdjęcia i imion Pary Młodej oraz imion darczyńców

– Bony są ważne 12, 18, 24 miesiące od daty wystawienia

– Możliwość zamówienia bonów o dowolnej wartości nominalnej

– Dedykowani konsultanci do obsługi bonów

ślubne

zdjęcia: materiały prasowe FosterTravel.pl

3/5 Zrób to sama! To nie jest trudne!

by piątek, lipiec 31, 2015

Idea samodzielnie wykonanych dekoracji towarzyszy nam na blogu od samego początku istnienia! Frajda i satysfakcja, którą ma się po samodzielnym przygotowaniu aranżacji i dekoracji jest nieporównywalna z niczym innym! Czy to nie przyjemne uczucie, kiedy goście zachwycają się i podziwiają wykonane przez nas dekoracje? Ja to uwielbiam 😉 I bardzo wiele dekoracji, które możecie oglądać na sesjach do naszego magazynu BRIDELLE STYLE zostało wykonanych ręcznie przeze mnie oraz współpracujących z nami dekoratorów. Wy też możecie samodzielnie wykonać dekoracje. To nie jest trudne, chociaż bywa czasochłonne. Ale warto! Poniżej znajdziecie inspirujące pomysły na proste dekoracje.

REKLAMA

bookab

* * *

DEKORACJE NA STOŁACH

Doskonale sprawdzą się wszelkie aranżacje z papieru.

Balony są genialnym pomysłem, bo są niedrogie, duże, a więc wypełniają stosunkowo łatwo przestrzeń i nadają aranżacji lekkości.

Sezonowe kwiaty – tanie, pachnące i urokliwe.

* * *

DROBIAZGI

Butonierka z piór, bukiet z filcowych pomponów, wianek z ogrodowych kwiatów.

Małe rzeczy, a cieszą!

I mogą nadać stylizacji bardzo indywidualny charakter.

* * *

PODZIĘKOWANIA DLA GOŚCI

Warto podziękować gościom za przybycie na Wasz ślub i prezenty.

Najmilsze będą prezenciki, które wykonacie samodzielnie.

Mogą to być domowe słodkości, przetwory, suszone kwiaty.

Pamiętajcie o uhonorowaniu swoich druhen, np.: za pomocą wieszaków z imionami dziewczyn.

* * *

PERSONALIZACJA

Dodaj aranżacjom osobisty charakter!

Wasze zdjęcia będą genialną dekoracją kącika ze słodkościami albo stołu z księgą gości.

Wykorzystajcie gotowe, tanie elementy, np.: balony lub papierowe girlandy.

* * *

JEDZENIE

Temat niekończącej się przyjemności 😉

Pomysłów na wyjątkowe jedzenie i ozdoby jest mnóstwo!

My uwielbiamy kostki lodu z zamarzniętymi płatkami kwiatów!

Ozdóbcie torty, napoje i inne smakołyki chorągiewkami zrobionymi z papieru i patyków od szaszłyków, chwostami z bibułki albo kolorowymi słomkami.

zdjęcia: PINTEREST