6/6 KONKURS! Wygraj zestaw CZAR PRL

by wtorek, lipiec 16, 2013

Nieczęsto to robię, aby konkurs poprzedzony był słowem wstępnym. Tym razem tak będzie :-) Dlaczego? Dlatego, że nagroda jest wyjątkowa :-) Dla mnie, osoby urodzonej w latach 80., przedmioty z czasów PRL kojarzą się z beztroskim dzieciństwem, zbieraniem ślimaków po letniej burzy, chlebem z cukrem, makatkami wiszącymi u prababci w domu oraz kubkami na mleko lub kakało z grubego porcelitu. Nic nie zatrze, ani nie zastąpi tych wspomnień. Wierzę, że wiele z Was ma takie same! A ci z Was, którzy urodzili się już po 89 roku, mogą podziwiać polski, naprawdę świetny design! Zapraszam Was do konkursu! Ale również gorąco zachęcam do realizacji stylizowanych na komunę sesji foto! Wykorzystanie takich detali jest obowiązkowe! Jeśli ktoś nie wierzy,że te robotnicze przedmioty można wykorzystać na bardzo współczesnym, pięknym i wystylizowanym na 100% udowodnię, że się myli! Przypomnijcie sobie jeden z najpiękniejszych ślubów 2013, które pokazywałam na blogu! Ślub Pauliny i Piotra to doskonały przykład, gdzie kubki zagrały pierwszorzędnie (zobacz część 1 – tu znajdziesz zdjęcie kubków, część 2, część 3). Już dziś możecie wziąć udział w konkursie i wygrać je!

* * *

CHCESZ WYGRAĆ ZESTAW CZAR PRL dla NOWOŻEŃCÓW?

Możesz go wygrać w naszym konkursie!

Wspólnie z kultowym sklepem SPOD LADY zapraszamy Was na konkurs w którym do wygrania jest zestaw retro drobiazgów nawiązujących wzornictwem do najlepszych wspomnień wielu z Was, a z pewnością Waszych Rodziców i Dziadków!

W skład zestawu wchodzą – zestaw kubeczków oraz magnesy i makatka!

Co trzeba zrobić?

1. Polubić SPOD LADY na FACEBOOK

2. Polubić BRIDELLE na FACEBOOK

3. Wpisać w komentarzu pod tym wpisem swoje imię i podać maila i przesłać na maila wspomnienie z czasów PRL (swoje lub usłyszane od rodziców lub dziadków). Jedna osoba można zostawić komentarz, tylko jeden raz!

UWAGA! Wybrana osoba zostanie poproszona o przesłanie zrzutu ekranu ze swojego profilu FB z polubieniem stron.

I to wszystko!

Czas trwania konkursu od 16 do 24 lipca 2013 roku do godziny 23:59.

Wyniki ogłoszone zostaną 25 lipca 2013 roku.

Sponsorem nagród jest sklep SPOD LADY.

O SPOD LADY przeczytasz poniżej!

* * *

Ślubne sesje zdjęciowe to coraz częściej ambitne i kreatywne projekty zrealizowane na bardzo wysokim poziomie. Wiele osób szuka inspiracji w zagranicznych wzorach, zapominając o tym, co ma do zaoferowania klasyczny polski dizajn. Aby nasz sesja ślubna wyszła oryginalnie, nie koniecznie musimy korzystać z różnego typu zagranicznych symboli i oznaczeń. Klasyczne polskie wzory i hasła nie tylko atrakcyjnie wyglądają, ale również nadają unikalny kontekst nawiązujący do charakterystycznych cech naszego kraju. Jednym z miejsc, w których można znaleźć tego typu rzeczy, jest sklep SPOD LADY. Marka ta oferuje całą masę atrakcyjnych wzorów, które idealnie sprawdzą się jako dekoracje użyte w ślubnej sesji bądź też jako wystrój samego wesela. Klienci często wykorzystują nasze produkty jako rekwizyty w swoich sesjach ślubnych. Niezwykle popularne są towary z naszą grafiką Mąż/Żona, w szczególności kubki barowe i drewniane magnesy. Ostatnio wpadły nam także w ręce zdjęcia, na których para młoda wykorzystała w zabawny sposób nasze stylizowane makatki – mówi Jakub Kopczyński, pracownik SPOD LADY. Przykładowo, jeżeli państwo młodzi chcą mieć zdjęcia „z przymrużeniem oka, hasło Towar macany własnością macanta z jednej z naszych tabliczek, daje ogromne pole do popisu przy stworzeniu zabawnej sytuacji, przyczyniając się do stworzenia niezapomnianych zdjęć – dodaje Jakub. SPOD LADY wytwarza produkty o polskim kontekście kulturowym w klimacie nostalgicznym lub śmiesznym pod własną marką. Działanie firmy głównie obraca się w segmencie prezentowym oraz wyposażenia wnętrz.

zdjęcia: materiały prasowe
Tagi: , Kategoria: KONKURSY!

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *