1/7 KONKURS! Wygraj ekskluzywne zabiegi w Klinice LA PERLA

by wtorek, styczeń 28, 2014

klinika la perla basic_kontra

Konkurs La Perla i Bridelle

Kochane Bridelki!

Czy marzycie o pięknej skórze i smukłej sylwetce w dniu ślubu?

Dzięki zabiegom, które możecie wygrać w naszym konkursie, będziecie olśniewającymi i najpiękniejszymi Pannami Młodymi na świecie!

Wspólnie z KLINIKĄ LA PERLA zapraszamy Was do konkursu w którym do wygrania jest kompleksowy pakiet zabiegów upiększających i odchudzających.

* * *

Co trzeba zrobić?

1.    Prześlij do nas swoje zdjęcie i przekonaj nas w kilku zdaniach dlaczego, właśnie Ty powinnaś wygrać metamorfozę.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres bridelle@bridelle.pl z tytułem LA PERLA

2.    Polub Klinikę LA PERLA na Facebook

3.    Polub BRIDELLE na Facebook

 * * *

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 24 lutego.

Zwyciężczyni zostanie wybrana do 28 lutego, a wyniki ogłosimy na blogu 3 marca 2014.

* * *

Jakie przyjemności czekają na Zwyciężczynię?

  • ODCHUDZANIE- TRENING PERSONALNY z osobistym trenerem z kliniki La Perla
  • ODCHUDZANIE (zabieg wyszczuplający)
  • ODMŁADZANIE (zabieg odmładzający)
  • Finał SPA w LaPerla połączony z sesją zdjęciową

Metamorfoza odbędzie się w Klinice La Perla w Warszawie.

Wszystkie informacje o zabiegach dostępnych znajdziecie na stronie KLINIKA LA PERLA.

Zwyciężczyni konkursu wyraża zgodę na bieżącą dokumentację fotograficzną metamorfozy w klinice.

REKLAMA

La Perla

O Klinice La Perla

KLINIKA LA PERLA to sieć klinik, które na polskim rynku obecne są już od 12 lat. Tu profesjonalizm spotyka się z najwyższą jakością usług. Zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań i wysoko wykwalifikowana kadra zapewniły La Perli niesłabnącą pozycję lidera w branży beauty. Na uzyskanie tego tytułu istotny wpływ miała także wszechstronność zabiegów, jakie oferujemy naszym klientom. Są to nie tylko zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, lecz również kosmetyka Hi-Tech oraz SPA. KLINIKA LA PERLA jest więc gwarancją sukcesu w odmładzaniu i powstrzymywaniu procesów starzenia, a bezpieczeństwo klientów jest dla nas równie ważne jak satysfakcjonujące efekty wykonywanych przez nas zabiegów.

Naszym klientom oferujemy pełen zakres zabiegów odmładzających, upiększających oraz relaksujących z dziedziny: chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, kosmetyki Hi-Tech, SPA oraz ginekologii estetycznej.

Chirurgia plastyczna – to jedna z najbardziej rozległych dziedzin współczesnej medycyny, która pozwala pozbyć się kompleksów i zlikwidować nieestetyczne defekty. Najczęściej przeprowadzone w naszych klinikach zabiegi chirurgiczne obejmują: modelowanie sylwetki, powiększanie piersi, korekcję pośladków, ramion, uszu, powiek i nosa, lifting twarzy, a także redukcję tkanki tłuszczowej.

Medycyna estetyczna – w dziedzinie medycyny estetycznej oferujemy zabiegi odmładzające, korygujące, odchudzające i modelujące sylwetkę, redukujące cellulit, ujędrniające, zwalczające rozstępy, zamykające naczynka oraz usuwające znamiona i blizny. Dużą popularnością cieszą się też botox, powiększanie ust, mezoterapia oraz peelingi odmładzające i wygładzające skórę.

Kosmetyka Hi-Tech – to nieinwazyjne zabiegi o szerokim zastosowaniu: liftingujące, skutecznie zatrzymują efekty starzenia, redukujące tkankę tłuszczową, zwalczające cellulit, zamykające naczynka i zapewniające trwałą depilację.

SPA – to zabiegi relaksacyjno-odprężające, które zapewniają wszechstronną pielęgnację i odpoczynek. W naszej ofercie klienci znajdą masaże, peelingi, zabiegi ujędrniające, nawilżające i wiele autorskich rytuałów.

Ginekologia estetyczna – to zabiegi laserowe i zabiegi chirurgiczne, mające na celu poprawienie wyglądu kobiecych stref intymnych i zlikwidowanie związanych z nimi dolegliwości. W dziedzinie ginekologii oferujemy m.in. zabiegi rewitalizacji warg sromowych, waginoplastykę czy labioplastykę.

KLINIKA LA PERLA posiada swoje kliniki na terenie Warszawy, Józefowa i Zakopanego. Z naszych usług można skorzystać w następujących placówkach:

Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej La Perla „Łowicka” – mieści się w zaciszu Starego Mokotowa. Jako jedyna oferuje pełną gamę usług z zakresu chirurgii plastycznej oraz nieinwazyjnej kosmetologii i medycyny estetycznej. Jesteśmy liderem w dziedzinie liposukcji – nasi specjaliści wykonują najwięcej zabiegów Body Tite w kraju. Tylko tu w Warszawie można wykonać zabieg Cellu Tite, który trwale usuwa cellulit. Ogromną popularnością cieszą się także takie zabiegi jak: powiększanie piersi, plastyka powiek czy ginekomastia.

Klinika Medycyny Estetycznej La Perla „Panorama” – w jej ofercie klienci znajdą pełną gamę zabiegów Anti Aging, nowoczesnej medycyny estetycznej oraz nieinwazyjnych zabiegów z zakresu Kosmetyki HI-TECH. Klinika specjalizuje się w zabiegach odchudzających, ujędrniających i zwalczających cellulit.

Klinika Medycyny Estetycznej La Perla „Wilcza” – placówka z najdłuższą, bo 12-letnią tradycją. Specjalizuje się w usługach z zakresu Anti Aging, HI-TECH oraz w zabiegach odchudzających i redukujących tkankę tłuszczową. Niewątpliwą zaletą kliniki „Wilcza” jest jej położenie w centrum Warszawy.

Klinika La Perla SPA „Warszawa” – nowoczesne SPA mieszczące się przy hotelu Hilton. To idealne miejsce dla osób ceniących luksus, wygodę i profesjonalizm. Nasi klienci mogą skorzystać tu nie tylko z zabiegów relaksacyjno-odprężających, lecz również modelujących sylwetkę, redukujących zmarszczki, zwalczających cellulit i ujędrniających, a także zabiegów w zakresu medycyny estetycznej

Klinika La Perla SPA „Zakopane” – luksusowe wnętrza i zabiegi wykonywane przez profesjonalistów, a wszystko to u podnóża Tatr w Hotelu Grand Nosalowy Dwór. Można tu skorzystać z zabiegów SPA, wyszczuplających, redukujących cellulit czy ujędrniających i liftingujących skórę. Tym, którzy chcą skorzystać z zabiegów w towarzystwie bliskiej osoby lub znajomych, polecamy nasz VIP ROOM.  Klinika La Perla SPA jako jedyna klinika w Małopolsce oferuje zabiegi z zakresu nowoczesnej medycyny estetycznej.

Klinika La Perla SPA „Józefów” – to miejsce, które pozwala oderwać się od zgiełku wielkiego miasta. Mieści się ono Hotelu Holiday Inn położonym ok. 20 kilometrów od Centrum Warszawy. Oprócz zabiegów relaksacyjno-odprężających, oferujemy tu również zabiegi HI-TECH i medycyny estetycznej. Dla chcących odpocząć w gronie najbliższych dostępny jest VIP ROOM z wanną i masażami, z których korzystać można w towarzystwie nawet 5-6 osób.

W naszej klinice pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści posiadający dużą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zakresie chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, kosmetologii i anestezjologii. Opieka profesjonalistów to dla naszych klientów gwarancja bezpieczeństwa i satysfakcjonujących efektów.

zdjęcia: materiały prasowe
Tagi: , Kategoria: KONKURSY!

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *