Nagroda!

by czwartek, 22 października, 2009
Chcesz otrzymać taką śliczną kopertówkę, na pieniądze? Możesz ją wygrać w naszym konkursie! Spośród wszystkich komentarzy, jakie zostaną umieszczone pod tym wpisem do godziny 12:00 do dnia jutrzejszego, wybierzemy ten najfajniejszy i nagrodzimy! Fundatorem nagrody jest pracownia DECO STUDIO DESIGNS.

boxkoperta2boxkoperta5boxkoperta4

zdjęcia: DECO STUDIO DESIGNS

* * *

Chcesz, przekazać nagrodę w konkursie BRIDELLE? Jak to zrobić? Sprawdź tutaj ZGŁOŚCIE SIĘ!

ZOBACZ, CO NOWEGO!

4bigmini detale8inspiracjamini

Tagi: , Kategoria: KONKURSY! 0

2 odpowiedzi
 • Paula
  22 października, 2009

  O! Kopertówki. Zastanawiałam się czy je pokażecie. Bardzo przydatny gadżet, Pan Młody nie musi sobie kopert po kieszeniach upychać, potem zostawi na krześle i może być nieprzyjemnie. Okazja czyni złodzieja.
  A tak to wszytko do pudełeczka na i do pokoju. Można tam potem wsadzić pamiątki związane ze ślubem.
  Słyszałam kiedyś, jak tydzień po weselu Panna Młoda znalazła jedną zagubioną kopertę jak prała marynarkę już męża. 😉 No ale mimo wszystko uważam, że kopertówki to fajny pomysł.

 • Paula
  29 października, 2009

  Dostałam od was dzisiaj kopertówkę! Jest przepiękna. 🙂 Zdjęcia nie oddają kunsztu wykonania i jakości. Dziewczyny jeśli któraś się zastanawia czy warto, to naprawdę warto! Pięknie wykonana, duża. Ja akurat dostałam taką z małymi różyczkami w kształcie serduszka. Deco Studio ma też taką poligrafie i powiem wam, że jest przesłodka. 😉
  Serdeczne dzięki, na pewno ją wykorzystam na ślubie!

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *