3/7 Najmodniejsze fryzury 2015

by poniedziałek, Czerwiec 23, 2014
Fryzura ma ogromne znacznie w stylizacji ślubnej. Nie muszę o tym nikogo przekonywać. Jak co roku, pojawiają się nowe propozycje, ale jest i pewien kanon ślubnych fryzur, który jest ponadczasową klasyką. Jakie zatem fryzury i dodatki do włosów będą modne w nadchodzącym sezonie? Oto kilka trendów.

REKLAMA

* * *

KOLOROWE KOŃCÓWKI

Trend dla odważnych PM 🙂 Ale na ślub w stylu boho – idealny! Co sądzicie o różowych i turkusowych pasemkach?

* * *

WSTĄŻKI

Światowy trend, który w naszym kraju zapoczątkowała jedna piosenkarka, wplatając we włosy chustkę w ludowe wzory 🙂 Pomysł z atłasowymi wstążkami jest niesamowicie wdzięczny i myślę, że znajdzie uznanie w oczach Panien Młodych.

* * *

WYSOKI KOK

Idealna propozycja na śluby w stylu glam i vintage. Eleganckie koki doskonale sprawdzą się z każdym typem ozdób – woalką, opaską, fascynatorem, welonem i żywymi kwiatami.

* * *

OPASKA Z WARKOCZA

Trend a la Julia Tymoszenko, w USA nazywany również warkoczem szwedzkiej pasterki 🙂 Dziewczęcy, bardzo boho, doskonały na śluby w stylu rustykalnym.

* * *

KŁOS

Ulubiony warkocz wszystkich Panien Młodych na całym świecie! Może być boho, może być stylowy! Moja ulubiona propozycja ślubnej fryzury.

* * *

KWIATY WE WŁOSACH

Ponadczasowy trend, który nigdy nie wyjdzie z mody. Może to być duży wianek, może to być pojedynczy kwiat za uchem. Żywe kwiaty zawsze będą najbardziej uroczą ozdobą włosów. Pasują do niedbałych i eleganckich fryzur.

* * *

KRÓTKIE WŁOSY

Świeża, nowoczesna fryzura dla miłośniczek seksownego minimalizm. Emma Watson, Jennifer Lawrence czy Michelle Williams  – one pokazały, jak nosić krótkie włosy!

zdjęcia: PINTREST
Tagi: , Kategoria: BEAUTY BOOK 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *