4/6 Najmodniejsze fryzury ślubne na 2014 prosto z wybiegu

by środa, 5 marca, 2014
Paulina / LOVEMYDRESS.PL – Najważniejsze pokazy sukien ślubnych w Nowym Jorku i Barcelonie to także doskonała okazja, aby przyjrzeć się fryzurom ślubnym, jakie proponują najlepsi światowi projektanci. Jakie uczesania będą modne w 2014 roku?

 Wygląda na to, że romantyczne fryzury ślubne (niesforne koki, warkoczyki w różnej postaci), które królowały przez kilka ostatnich lat, w tym sezonie odejdą w zapomnienie. Stawiamy przede wszystkim na prostotę i wygodę: rozpuszczone loki (ewentualnie z delikatnym podpięciem kosmyków spadających na twarz) jak u Reem Acra czy Lela Rose, zwykłe kucyki (Vera Wang)  albo krótkie fryzurki (Monique Lhuillier, Vera Wang). W modzie będą gładko zaczesane koki baletnicy (Carolina Herrera, Temperly London). Królować będą też przedziałki, tak jak u Very Wang czy Caroliny Herrery.

Do łask wracają także welony, które pojawiły się u prawie wszystkich projektantów.  Ale to nie znaczy, że rezygnujemy z innych ozdób. W modzie będą kryształowe grzebyki (Oscar de la Renta) i opaski (Monique Lhuillier).

REKLAMA

* * *

Carolina Herrera

Carolina Herrera

* * *

Isabel Zapardiez

Isabel Zapardiez

* * *

Jesus Peiro

Jesus Peiro

* * *

Lela Rose

Lela Rose

* * *

Marchesa

Marchesa

* * *

Monique Lhuillier

Monique Lhuilier

* * *

Oscar de la Renta

Oscar de la Renta

* * *

Reem Acra

Reem Acra

* * *

Temperley London

Temperly London

* * *

Vera Wang

Vera Wang

zdjęcia: materiały prasowe
tekst: PAULINA / LOVEMYDRESS.PL
Tagi: , Kategoria: BEAUTY BOOK 0