6/6 Książka Bridelle Style zapowiedź premiery

by wtorek, 3 listopada, 2015
Nie bez powodu tę książkę okrzyknięto ślubną biblią. Każda Panna Młoda znajdzie tu inspiracje, pomysły i podpowiedzi dotyczące stylu swojej sukni i całego wesela. Piękne zdjęcia Magdaleny Piechoty można oglądać godzinami, co chwilę dostrzegając kolejny detal. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy planują ślub!

Sylwia Strocka

redaktor naczelna COSMOPOLITAN.PL

* * *

Kochani!

Z ogromną radością informujemy, że przedsprzedaż naszej książki BRIDELLE STYLE rusza od 7 listopada na stronie www.bridellestyle.pl

Premiera książki będzie mieć miejsce 17 listopada, a wysyłka zamówień rozpocznie się od 18 listopada.

W przedsprzedaży będziecie mogli kupić książkę w niższej cenie!

Do każdego egzemplarza książki dołączany bezpłatnie będzie przewodnik Bridelle Wedding Guide z ofertami firm z branży ślubnej.

Dziękujemy Wam za trzymanie kciuków i kibicowanie!

To również dzięki Waszemu wsparciu, powstała ta książka.

Pozdrawiamy gorąco!

Bridelki

* * *

Książka BRIDELLE STYLE to pierwsza polska książka ślubna napisana przez założycielkę bloga Bridelle.pl i redaktor naczelną magazynu Bridelle Style – Karolinę Waltz. Autorką zdjęć w całej książce jest Magdalena Piechota.

Ogromna, 336-stronicowa książka to 17 sesji stylizacyjnych w 17 różnych stylach! Bohemian, vintage, rustic, decadence i wiele innych – jakikolwiek styl wybierzesz na swój ślub, znajdziesz go z pewnością w tej książce.

Każda sesja to perfekcyjnie przygotowana stylizacja i aranżacja. Przy wszystkich realizacjach udział wzięło ponad 150 osób! Suknie od projektantów z Polski i całego świata. Zjawiskowe aranżacje, rozbudowane scenografie i najpiękniejsze dekoracje kwiatowe.

Książka BRIDELLE STYLE łączyć będzie piękno słynnych, ślubnych sesji stylizacyjnych ekipy Bridelle i praktyczne pomysły dla przyszłych Panien Młodych, palety kolorystyczne, podpowiedzi jak sprawić, aby ślub był niezapomniany.

Czegoś takiego polska branża ślubna jeszcze nie widziała!

Patronami medialnymi książki są: Cosmopolitan.pl, Wedding Dream, Magazyn Wesele, Love My Dress, Powiedzmy Tak, Zankyou, Madame Allure, Różowa Beza, Kafeteria.pl, Wp.pl, Gdzie Wesele, Zrób Swój Ślub, Niepoprawna Panna Młoda, Sweet Wedding, Welon i Muszka, Weselny Box, Wedding Fairy, Szalona Panna Młoda, Pożyczone i Niebieskie, Ślubne Inspiracje, Royal Wedding, Przystanek Ślub, Pobieramy się, Planujemy Razem, Przewodnik Młodej Pary, Milion Kobiet, Perfect Weddin. Feszyn, BussinesWoman & Life, Wychodzę za mąż.

Bridelle Style 1

Guide


2 odpowiedzi
  • zzz
    13 listopada, 2015

    Ksiazka ze zdjeciami ze stoka. heheheh. ciekawe kto to kupi.

  • Bridelle
    13 listopada, 2015

    Drogi Odważny ZZZ! Z ogromną przyjemnością podaruję Ci książkę abyś mogła/mógł przekonać się, że nie są to zdjęcia kupione na stocku. Jeśli masz na tyle odwagi, aby przekazać nam swoje imię i nazwisko, to czekamy na maila book@bridellestyle.pl Pozdrawiam serdecznie