Na chwilę przed premierą… WASZ PIĘKNY ŚLUB

by poniedziałek, 10 października, 2016
Odliczamy dni do premiery drugiej książki Bridelle, pt.: Wasz Piękny Ślub 🙂 Ale już dziś pokażemy Wam, co kryje w sobie nasza druga książka! Zdradzę Wam, że praca przy tej książce była niesamowicie wyczerpująca. Myślałam, że w przeciwieństwie do naszej pierwszej książki, pt.: Bridelle Style (do kupienia TU), pracy przy tej będzie znacznie mniej. W końcu to tylko 6 sesji stylizowanych (w pierwszej książce było ich 18) i 24 śluby, które są już gotowe 🙂 Myliłam się srodze 🙂 Wybranie, przygotowanie, opisanie każdej uroczystości zajęło mi długie tygodnie. Chciałam maksymalnie wykorzystać potencjał, który tkwił w każdym ślubie. Wyłapać każdy szczegół i niuans. Podkreślić pomysłowość, odwagę, umiejętności cudownych Par Młodych, które zechciały podzielić się z nami i Wami swoim doświadczeniem i szczęściem. Prace nad realizacją książki trwały ponad 10 miesięcy, ale myślę, że powstała publikacja, na którą czekaliście. Pierwsza polska książka, która w kompleksowy sposób prezentuje w 100% polskie śluby. Uznanie dla goszczących w książce Par oraz fotografów, wyraziła sama Gosia Baczyńska, która napisała fantastyczną przedmowę 🙂

okladka-wps-1

Chciałyśmy stworzyć książkę inspirującą Was do realizacji swoich marzeń o ślubie. Książkę, która będzie nie tylko zbiorem kolorowych zdjęć, ale przede wszystkim kopalnią pomysłów. Różnorodność dobranych do publikacji ślubów jest spora 🙂 Znajdziecie w naszej książce śluby kościelne, cywilne i humanistyczne. Śluby w pałacach i stodołach. Śluby w miastach i w… górach 🙂 Śluby w Polsce oraz poza jej granicami. Większość z Par, które poznacie na łamach książki zorganizowała samodzielnie swoje śluby i wesela, ale są i pełne pietyzmu uroczystości, które powstały przy współpracy z konsultantami ślubnymi. Nie zabrakło ślubów tylko we dwoje oraz w kameralnym gronie, a także hucznych wesel. Mamy nadzieję, że ta różnorodność będzie dla Was ciekawym punktem wyjścia w poszukiwaniu swojego ślubnego stylu.

kliknij, aby powiększyć obraz

Każdy rozdział zilustrowany jest specjalnie zrealizowaną, nigdzie nie publikowaną wcześniej sesją stylizowaną. Do współpracy zaprosiliśmy wyjątkowe firmy z Polski i świata. Miałyśmy niebywałą przyjemność odwiedzić wyjątkowe miejsca w Polsce i poznać cudownych, kreatywnych ludzi. To dzięki nim powstały realizacje, które obrazują idee każdego z rozdziałów. Dziękujemy za możliwość współpracy z Wami. Dla nas był to zaszczyt. Wszystkie sesje wystylizowane zostały przez Karolinę Waltz – założycielką Bridelle i uwiecznione przez fotografkę ślubną i edytorialową Magdalenę Piechotę.

kliknij, aby powiększyć obraz

Książka ma 320 stron. Jest podzielona na 6 rozdziałów tematycznych. Każdy z nich ilustruje sesja inspiracyjna oraz 4 polskie śluby. Specjalnie dla naszej książki, Gosia Małecka – właścicielka marki Hello Calligraphy przygotowała kaligrafowane tytuły rozdziałów, które zobaczycie poniżej. Każdy ślub jest zaprezentowany na 8 stronach. Mamy nadzieję, że 24 polskie śluby, które zobaczycie i, o których przeczytacie zainspirują Was i będą pomocne w trakcie przygotowań. W każdej sesji znajdziecie informacje o elementach budujących wybraną stylizację, poradę doświadczonego konsultanta ślubnego Dariusza Zwadowskiego, poradę zaproszonego gościa, skarbonkę, czyli jak można rozsądnie i oszczędnie dysponować ślubnym budżetem oraz kolumny z podpowiedziami dotyczącymi kwiatów, kolorów, motywów przewodnich, pór roku, utworów muzycznych i wiele innych.

* * *

Obecnie można zamówić książkę w przedsprzedaży z 20% rabatem w Empik online. Jeśli chcesz ją kupić, kliknij na banner poniżej.

* * *

A jeśli chciałbyś dołączyć do naszej trzeciej książki, pt.: Twój Ślub. Twój Styl, która ukaże się na rynku na jesieni 2017 roku, wyślij maila o treści KSIĄŻKA 3 na bridelle@bridelle.pl

* * *

Dla mnie osobiście ta książka okazała się drogowskazem w dalszym rozwoju i pracy zawodowej. Chociaż z wykształcenia jestem dziennikarzem, nigdy nie przypuszczałam, że będę mogła żyć z pisania. I chociaż było to moje marzenie, to przez długie lata pozostawało w nieosiągalnej wówczas sferze. Za sprawą obu książek to się zmieniło i dziś wiem, że jest to coś, co chcę nadal robić w życiu 🙂 Kiedy będziecie czytać te słowa, ja będę przeglądać kolejne zgłoszenie do trzeciej książki Bridelle. Dziękuję Wam za to z całego serca, bo to w ogromnej mierze dzięki Wam. To Wasze wsparcie dawało mi motywację do realizacji tego planu. Kiedyś napisałam na Facebooku, że regularnie co 7 lat zmieniam coś w swoim życiu zawodowym. Dziś, na kilka dni przed 7. (!) urodzinami bloga Bridelle chciałam Wam podziękować za wspólnie spędzone lata. Mam ogromną nadzieję, że zostaniecie z Bridelle na kolejne lata i będziemy mogli spotkać się już niedługo w… Ale to na razie top secret 😉 To moje symboliczne pożegnanie z blogiem, który zostawiam tymczasowo w dobrych rękach, a sama zakasuję rękawy i zabieram się do kolejnego wyzwania! Trzymajcie kciuki!

Do zobaczenia na ślubnych ścieżkach…

Karolina Waltz

* * *

MOJE WIELKIE WIEJSKIE WESELE

Marzysz o wiejskim weselu, które będzie naturalne, radosne, pełne nieokiełznanej zabawy i śmiechu? To jest rozdział dla Ciebie! Znajdziesz w nim 4 wyjątkowe śluby, które odbyły się w stodołach, młynie i własnym ogrodzie. Pełne domowych smakołyków i naturalnych dekoracji. Cudowne, pachnące latem śluby i sesja stylizowana, w której nie zabrakło piór, koronek, siana, porcelanowych dzbanków i polnych kwiatów.

 

kliknij, aby powiększyć obraz

mwww2

kliknij, aby powiększyć obraz

mwww3

kliknij, aby powiększyć obraz

* * *

CAŁY TEN RÓŻ

Bez wątpienia jest to ukochany kolor Panien Młodych na całym świecie. Różnorodność odcieni oraz ilość możliwych połączeń z innymi kolorami, czynią z różu absolutnego króla ślubów 🙂 Znajdziecie w tym rozdziale śluby, których palety kolorów oparto na różu. Ślub szalony, elegancki, rustykalny i vintage. Cztery różne style, ale jeden wspólny mianownik – róż. W sesji inspiracyjnej również użyliśmy różu w wielu odcieniach i połączyliśmy go ze złotem, czernią, pomarańczem i żółcią. Jak wyszło? Przekonacie się, zaglądając do środka 🙂

ctr1
kliknij, aby powiększyć obraz

ctr2

kliknij, aby powiększyć obraz

ctr3

kliknij, aby powiększyć obraz

* * *

BLIŻEJ NATURY

Ekologiczny i organiczny nurt w stylizacji ślubów i wesele święci triumfy od lat! My również uległyśmy jego czarowi i sesja ilustrująca ten rozdział jest kwintesencją naturalnych dodatków i recyklingu przedmiotów. Bohaterowie tego rozdziału postanowili, że ich ceremonie zaślubin oraz przyjęcia weselne będą bliżej natury i w zgodzie z jej rytmem oraz kolorami.

bn1a
kliknij, aby powiększyć obraz
bn2kliknij, aby powiększyć obraz

bn3

kliknij, aby powiększyć obraz

* * *

WSPÓŁCZESNY ROMANTYZM

Ślubny haute couture czyli dopracowane, stylowe realizacje. Najmodniejsza paleta kolorów w sesji stylizowanej. Nowoczesny look i zapierająca dech w piersiach aranżacja stołu.Współczesne romantyczki z pewnością zachwyci ślub z Paryża, realizacja z Bałtykiem w tle, cudowny ślub z hollywoodzką stylizacją i odważna aranżacja z czernią, złotem i różem w rolach głównych.

wr1

kliknij, aby powiększyć obraz

wr2

kliknij, aby powiększyć obraz

wr3

kliknij, aby powiększyć obraz

* * *

WIATR WE WŁOSACH

Gdybym miała wskazać jedną rzecz, którą najbardziej lubię w swojej pracy, to byłaby to jej nieustająca zmienność. Każda sesja zdjęciowa, każdy ślub to nowa historia. I chociaż zawsze towarzyszą jej te sam rekwizyty i scenariusz, za każdym razem czerpię ogromną satysfakcję z tego co tworzę i opisuję. Realizacja zdjęciowa w tym rozdziale przeniosła nas do zupełnie innej rzeczywistości. Eterycznej, ulotnej, przepięknej. Nieoczekiwanej jak tytułowy wiatr we włosach. I takie śluby znajdziecie tu. Lekkie, nonszalanckie, dziejące się daleko tylko poza zmysłowym postrzeganiem.

www1

kliknij, aby powiększyć obraz

www2

kliknij, aby powiększyć obraz

www3

kliknij, aby powiększyć obraz

* * *

W TYM SZALEŃSTWIE JEST METODA

Jeśli macie szalone pomysły, chcielibyście zorganizować ślub tylko we dwoje, poza Polską lub macie niekonwencjonalny pomysł na stylizację ślubną, to ten rozdział pisałam z myślą o Was 🙂 Uwielbiam szalone, niesztampowe śluby, które przełamują stereotypy i konwenanse 🙂 Tak jak bohaterowie niniejszego rozdziału. A na deser, ostatnia, zielona i dzika sesja stylizowana.

wsjm1

kliknij, aby powiększyć obraz

wsjm2

kliknij, aby powiększyć obraz
wsjm3kliknij, aby powiększyć obraz

* * *

Zapraszamy do zakupu książki Wasz Piękny Ślub z 20% rabatem w Empik online. Wystarczy kliknąć na banner poniżej.